SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Kusursuz formuyla Divine Racer şanslı

Kusursuz formuyla Divine Racer şanslı

Son yarışını aynı pist ve mesafede kazanan Divine Racer, kusursuz formunu titiz çalışmalarıyla aynen devam ettiriyor. Fit durumdaki safkan sevdiği pist ve mesafede yine çok şanslı.

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: Muhteşem formunu koruyan Divine Racer, yine sevdiği pist ve mesafede start alıyor. Safkanın dişine göre olan bu rakiplerini geride bırakmasını bekliyorum.

2.AYAK: Son yarışında çok iyi görünen SARPBEY ve sıkı hazırlıkları bulunan SIRKAYA yarışın önde gelen isimleridir. Bu ikiliye rakip olarak ÇAKIRKAYA, AZİMŞAH, IŞIKHAN, DOLUDİZGİN ve BAŞOĞUL'u öneririm.

3.AYAK: Kondisyonu çok beğendiğim ZORBEZİRGAN, sahip olduğu kaliteli kan hattıyla rakiplerini geride bırakmaya yakın görünüyor. Çalışmalarında beğenilen NİNOŞUN OĞLU ve MİHRİCAN daha sonra düşünülmeli.

4.AYAK: Tatminkar form ve hazırlıklarıyla beğenilen TOLİKOPA, ŞEKERAĞA, SERKANCAN ve ASLAN KRAL kuponlara birlikte işaretlenmeli.

5.AYAK: İlk startlarında gösterdikleri performanslarıyla dikkat çeken KUTLUERİNOĞLU ve SEVDA ABLA ilk atlarım. BALYOZ, VALTER ve KIYMET geniş kuponlarda bulunmalı.

6.AYAK: Son derece uygun rakipleri yanında start alan RÜZGAR ETO, süper formuyla kazanmaya yakın. Hata yapması halinde devreye BARRERA ve ÇUHADAROĞLU'nun girmesini bekliyorum. Bol şanslar.

TAHMİN

3 2-1-14-12-16-3-10 8-3-14 5-9-3-6 4-13-2-7-11 2-7-15