SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mesut Özil’in sevgilisinden özel açıklamalar

Almanya Milli Takımı’nın Türk kökenli yıldızı Mesut Özil’in sevgilisi Mandy Capristo, Almanya'nın önde gelen dergilerinden 'Bunte'ye özel açıklamalar yaptı.

Güncellenme: 12:04, 29/06/2014
Mesut Özil’in sevgilisinden özel açıklamalar

Almanya'nın ünlü pop şarkıcılarından İtalyan asıllı Capristo, Mesut Özil ile tanışana kadar asla bir futbolcu erkek arkadaş istemediğini söyledi. Bunun en büyük nedeninin ise “babası” olduğunu söyleyen Capristo, “Babam futbol koçuydu. Evimizde futbol vazgeçilmez bir konuydu. Ama Mesut ile ilişkimizde evde durum biraz daha farklı ve evde işimiz ile özel hayatımızı ayırıyoruz” dedi.

‘EVDE O BİR FUTBOLCU DEĞİL’

Özil'in İngiliz kulübü Arsenal'e transferi sonrasında Londra'ya taşınmadan önce babasından izin almak zorunda kaldığını anlatan 24 yaşındaki Capristo, “Babamdan izin aldı. Bunu yapmak zorundaydı” dedi. Evde futbol konuşmanın ‘tabu' olduğunu söyleyen Capristo, “Önceliğimiz iş ve özel hayatı ayırmak. Evde filmler izliyoruz, cips yiyoruz, müzik dinliyoruz. Beraber yemek yapıyoruz, Mesut benden daha iyi bir aşçı. Diğer çiftlerin yaptığı her şeyi yapıyoruz. Evde ben şarkıcı değilim, o da futbolcu değil” dedi.

RODRIGUEZ: MADRID’I BARÇA’YA TERCİH EDERİM…

PEKERMAN: 2014 DÜNYA KUPASI JAMES’İN TURNUVASI OLACAK!

JAMES: BİR HAYALİ YAŞIYORUM

SCOLARI: BIR SÖZ VERDİIYSENİZ…

Yayınlanma Tarihi:11:31,