SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

13 yabancılı F.Bahçe'nin 5 oyuncuyu elden çıkarması gerekecek. Ancak durum iç açıcı değil. Çünkü belirlenen futbolcuların taliplileri olmadığı gibi, aldıkları fazla ücretler de yeni kulüplerine gitmede en büyük engel.

SARI-lacivertli yönetim her ne kadar İsviçre Yerel Mahkemesi'nden gelecek haberlere kilitlense de 14 Temmuz’da Samandıra'da toplanacak futbol takımının bu tarihten önce bu sorunları halletmesi gerekecek. Birçok oyuncunun menajeriyle görüşmeler başladı bile. Yönetim görüştüğü her oyuncudan fedakarlık isteyip orta yolu bulacak. Hatta Krasic örneğindeki gibi yarı ücret bile teklif edecek.

YOBO

YOBO, İngiltere'de futbol oynamak istiyor. Nijerya Milli Takım'ıyla da turlar kovalayan futbolcunun piyasası olsa da 33 yaşında olduğu için futbolunun son baharında tek isteği oynamak. Maddiyatı dert etmiyor.

KRASIC

KRASIC’İN ise tek talibi ülkesinden. Oyuncuya en fazla 800 bin Euro teklif edildi. Sırp oyuncu fedakârlık yapmayı kabul etti. F.Bahçe'den aldığı ücretten 750 bin Euro indirdi.

STOCH

STOCH için Yunanistan Ligi başlarda cazip gelse de F.Bahçe'nin kulüp bazındaki büyüklüğü Slovak oyuncuyu tekrar F.Bahçe serüvenine itti. Ersun Yanal'ın gözüne girmek istiyor. Takımda kalması zor gözükse de sürpriz bir ayrılık yaşanması durumunda tekrar kadroya girebilir. PAOK'a verilirken yarı yarıya ücreti ödenmişti, yine aynı strateji uygulanacak.

HOLMEN

HOLMEN’İN de ücreti için onu isteyen Abdullah Avcı “Bizim bütçemizi zorlar” demişti. F.Bahçe bu mesaj üzerine Holmen için masaya oturduğunda kiralık formülünün dışında düşük bir ücretle elden çıkarmanın da formülünü arayacak.

CRISTIAN

CRISTIAN'I isteyen Sivasspor'a Brezilyalı oyuncu “Benim aldığım ücret belli. Daha düşük bir ücrete oynamam” dedi. Yönetim Cristian'andan da oynadı yılların hatırına indirim talep edecek. Olmazsa yarı yarıya politikasını uygulayacak.

Vatan

RODRIGUEZ: MADRID’I BARÇA’YA TERCİH EDERİM…

PEKERMAN: 2014 DÜNYA KUPASI JAMES’İN TURNUVASI OLACAK!

JAMES: BİR HAYALİ YAŞIYORUM

SCOLARI: BIR SÖZ VERDİIYSENİZ…

Yayınlanma Tarihi:09:21,