SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bilinen kalitesiyle Hakem çok şanslı

Mükemmel formunu devam ettiren ve çok iyi hazırlıklara sahip olan Hakeem’in, bilinen güç ve kalitesiyle, dişine göre olan bu rakiplerini geride bırakarak fotoyu önde geçmesini bekliyorum

Güncellenme: 09:51, 29/06/2014
Bilinen kalitesiyle Hakem çok şanslı

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: Veliefendi çimini iyi tanıyan ve Ent. Ali Rıza Bey Koşusu'nu daha önce 4 kez kazanan SIVIT AL MAURY, yine birinciliğe çok yakın. Yanına at yazmak isteyenlere fit durumdaki GÜMBÜRGÜMBÜR'ü öneririm.

2.AYAK: BALÇİBİN, en az kendisi kadar formda ekürisiyle birlikte ilk atım. TONYA sert rakibi olacaktır. ELEVATO, SAVURLU ve COOL GIRL daha sonra düşünülmeli.

3.AYAK: KURTÇABEY ve DERHADIR ön plandaki isimler. TEK ZULUT, VELİ CAN KIZI, GA-RANTİ ve İDİL SULTAN'a dikkat.

4.AYAK: Sait Akson Koşusu-'nu çok rahat kazanarak Gazi'ye göz kırpan BLAZE TO WIN ve Gazi'nin önemli provalarından Kısrak Koşusu'nda güçlü sprin-tiyle rakiplerini geride bırakan SUZİ GOLD Gazi Koşusu'nda ilk atlarım. KULOĞLU, YAVUZSEL ve YENİ KARTAL da kollanmalı.

5.AYAK: Formlarını beğendi-ğim ESPRESSO, CYRSTAL CLEAR ve TWINSEA küçük ku-ponlar için yeterli görünüyor. ASCELLA ve SPRING BREEZE ise geniş kuponlarda bulunmalı.

6.AYAK: Sergilediği yarışlarıyla göz dolduran ve gerçekleştirdiği hazırlıklarında ise son derece başarılı görünen HAKEEM'in, bilinen gücüyle bu grubu geçmesini bekliyorum. Bol şanslar.

TAHMİN

5-8 1-11-4-10-2 11-5-15-20-8-19 4-19-11-14-15 7-4-16-2-15 9