SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
88’inci Gazi Koşusu…

88’inci Gazi Koşusu…

İkiliden hiç düşmeyen sentetik kum yarışları harika olan Hakeem süren form durumu ile bankodur.

Erşan YETİŞİR

1.AYAK: Süper formu devam eden GÜMBÜRGÜMBÜR yarış içinde bir aksilik yaşamaz ise çok iddialı olur. Rakip yazmak isteyenlen SIVIT AL MAURY, EMBİRHAN'ı değerlendirebilir.

2.AYAK: Grubun dikkat çeken isimleri ELAVATO, TONYA ve BALÇİBİN altılı kartlarına öncelikle yazılmalıdır. Sürprizi SAVURLU dan bekliyorum.

3.AYAK: Denk güçlerin mücadelesinde DERHADIR, VELİ CAN KIZI, ALİŞİRİN OĞLU, BUZKAYA, GENÇTAY, FÜZE ve SAHA KIRAN altılı kartlarına ayırt edilmeden yazılmalıdır.

4.AYAK: Yılın en önemli koşusu olan Gazi Koşusunda mükemmel formu devam eden Erkeklerde BLAZE TO WIN ve dişilerde SUZİ GOLD rakiplerinden bir adım önde görünüyor. Sürprizi KULOĞLU ve YAVUZSEL'den bekliyorum.

5.AYAK: Bu yarış için ciddi hazırlıklar içinde olan ASCELLA ve ALY GIRL kazanmaya en yakın ikilidir. Bu isimleri yeterli bulmayanlar EL AZRA ve TWINSEA'yı ihmal etmesinler.

6.AYAK: Süper formu ile göz kamaştıran HAKEEM yarış içinde bir aksilik yaşamaz ise kazanacaktır. Altılı kartlarınıza günün en sağlam bankosu olarak yazabilirsiniz.

TAHMİN

8-5-2 4-11-1-10 5-2-0-1-2-9-7-14 4-19-11-16 2-1-6-16 9