SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Muhteşem formuyla My Dear Son şanşlı

Mükemmel bir formu olan kaliteli safkan My Dear Son, bu yarış için gerçekleştirdiği hazırlıklarında son derece başarılı göründü. Uygun rakipleri yanında koşudan galip ayrılmasını bekliyorum.

Güncellenme: 10:49, 28/06/2014
Muhteşem formuyla My Dear Son şanşlı

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: Titiz çalışmalarıyla dikkat çeken ALARAP, PAMUK NİNE ve SEVDACAN ilk atlarım. ZENGİN KIZ hata affetmez. Yeterli formuyla HİSARPINAR da kuponlara yazılmalı.

2.AYAK: Form durumunu çok beğendiğim VILLAGE WIND ve son yarışında mükemmel bir form sergileyen RUDE BOY eşit ve en şanslı isimlerdir. ARTIC MAN, MİTİCO ve CİHANIM geniş kuponlarda bulunmalı.

3.AYAK: Güzel formu ve yeterli tecrübesiyle TATARBEYİ kazanmaya yakın görünüyor. İyi durumdaki GÖKDOĞAN, çok iyi bir yarış beklediğim BAYDURALP ve yeterli kondisyonuyla NAR TANESİ göz önünde tutulmalı.

4.AYAK: Pist ayırmaksızın mükemmel yarışlar yapabilen DON DESTELLO ve EL CONQUERADOR en iddialı isimlerdir. Rakip arayanlara INVINCIBLE SON ve ASTORYA'yı öneririm.

5.AYAK: Kusursuz formunu devam ettiren ve bu yarışa çok iyi bir şekilde hazırlanan MY DEAR SON'ın, çim pistte koşacak olmasına rağmen fotoyu önde geçmesini bekliyorum.

6.AYAK: Fit durumunu devam ettiren EMERALD QUEEN kuvvetli sprintiyle yine rakiplerini geride bırakabilir. DIREHORSE sevdiği pistte sert rakibidir. MY KONOS, YORKVILLE QUEEN ve KAKAO'ya dikkat. Bol şanslar.

TAHMİN

3-4-2-8-1 11-10-6-4-2 7-3-1-11 4-5-6-2 9 3-1-9-12-5

Yayınlanma Tarihi:10:46,