SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Gaziantep BŞB şampiyonluk istiyor

Gaziantep BŞB şampiyonluk istiyor

Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'un basın sözcüsü İbrahim Açıkgöz önemli açıklamalarda bulundu.

PTT 1. Lig takımlarından Gaziantep Büyükşehir Belediyespor’un basın sözcüsü İbrahim Açıkgöz, takımının, ligin en çok konuşulan ve şampiyonluğun en güçlü adaylarından biri olacağını bildirdi.

İbrahim Açıkgöz, yaptığı açıklamada, gerçekleştirdikleri genel kurulda Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in onursal başkanlığında güçlü ve işi bilen bir yönetim oluşturduklarını söyledi.

Yeni yönetimin, “kentin özlemini dindirecek ve beklentilerini karşılayabilen bir kulüp” olma hedefiyle göreve geldiğini anlatan Açıkgöz, “Şehrimizde spor her zaman çok önemli bir yere sahiptir. Her nedense bugüne kadar halkla kulüpler güç birliği yapamadı. Yönetim olarak bu kanayan yarayı gidermek için varız” dedi.

Açıkgöz, transferleri ve kulübün çalışmalarını gören halkın takımına sahip çıkmaya başladığını dile getirdi.

Sadece kentten değil tüm Türkiye’den övgüler almaya başladıklarını ifade eden Açıkgöz, şöyle konuştu:

“Biz yola şampiyonluk parolasıyla çıktık. Zaten takımı emanet ettiğimiz hocadan gerçekleştirdiğimiz her adımımız yeni sezonda ne kadar iddialı bir kulüp olacağımızı gösteriyor. Sezonun ilk haftalardan itibaren göreceksiniz ki bu takım ligin en çok konuşulan ve şampiyonluğun en güçlü adaylarından birisi olacak.” Açıkgöz, iç ve dış transfer çalışmalarının devam ettiğini sözlerine ekledi.