SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bilic’ten flaş transfer açıklamaları!

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, TRT Spor'a yaptığı açıklamada Mitroglou ve Lanzini'yi istediklerini doğrularken Dünya Kupası'nda Hırvatistan'ın en iyi oyuncularından biri olarak göze çarpan Perisic'i devre arasında son anda ellerinden kaçırdıklarını söyledi.

Güncellenme: 19:14, 28/06/2014
Bilic’ten flaş transfer açıklamaları!

Beşiktaş’ın Hırvat hocası Slaven Bilic, TRT Spor’a transfer hakkında önemli açıklamalar yaptı.

Wolfsburg forması giyen kanat oyuncusu Ivan Perisic’i devre arasında kiralık olarak getirmeye çok yaklaştıklarını söyleyen deneyimli hoca, bu transferin Wolfsburg’lu bir oyuncunun sakatlanması üzerine gerçekleşmediğini söyledi.

Jermaine Jones hakkında henüz karar vermediklerini de ifade eden Bilic, “Kendisi bizde iyi performans gösterdi, iyi bir profesyonel, Dünya Kupası’nda da iyi oynuyor. Hakkında henüz karar vermedik” diye konuştu.

Arjantinli 10 numara Manuel Lanzini ve Yunan golcü Kostas Mitroglou’nun listelerinde olduğunu da kaydeden Bilic, “Kapalı kapılar ardında neler konuştuğumuzu tabii ki söylemeyeceğim. Ancak Lanzini ve Mitroglou listemizde olan oyuncular ve Beşiktaş’a faydası olacağını düşündüğümüz isimler” diyerek sözlerini noktaladı.