SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yeni sezon hazırlıklarına 24 Haziran Salı günü BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde başlayan Beşiktaş Futbol Takımı, kamp için yarın Almanya’ya gidecek.

Çalışmalarını 10 Temmuz’a kadar Almanya’nın Bielefeld kasabası yakınlarında bulunan Marienfeld bölgesindeki Residans Klosterpforte’de sürdürecek siyah-beyazlılar, yurt dışı kamp çalışmalarının ilk etabında iki de hazırlık maçı yapacak.

Beşiktaş Almanya’da ilk sınavını 6 Temmuz’da, bu ülkenin bölgesel lig takımlarından Verl’e karşı verecek. Teknik direktör Slaven Bilic’in öğrencileri, 9 Temmuz Çarşamba günü ise Rödinghausen ile karşılaşacak.

“Kara Kartallar”ın Almanya’dan sonraki durağı ise İngiltere olacak. Beşiktaş kamp programına, 13-24 Temmuz tarihleri arasında İngiltere’nin Leeds şehrinin Yorkshire bölgesinde yer alan De Vere Oulton Hall&Spa Resort’ta devam edecek.

Adada 4 hazırlık maçı yapması planlanan siyah-beyazlılar, 15 Temmuz Salı günü İngiltere’nin Wigan Athletics, 19 Temmuz Cumartesi günü Belçika’nın Oostende, 21 Temmuz Pazartesi günü İngiliz temsilcisi Notss Country ve 24 Temmuz Perşembe günü de Almanya’nın Mainz takımıyla mücadele edecek.

Siyah-beyazlı takımın kamp kadrosunda şu futbolcular bulunuyor:

Tolga Zengin, Cenk Gönen, Günay Güvenç, Emre Metin, Ersan Adem Gülüm, Tomas Sivok, Fedro Franco, Atınç Nukan, İsmail Köybaşı, Serdar Kurtuluş, Tugay Kaya, Ümit Karaal, Necip Uysal, Uğur Boral, Tugay Eyiol, Veli Kavlak, Atiba Hutchinson, Oğuzhan Özyakup, Muhammed Demirci, Kerim Frei Koyunlu, Olcay Şahan, Mustafa Pektemek, Furkan Yaman, Filip Holosko, Ömer Şişmanoğlu, Cenk Tosun.

 

Yayınlanma Tarihi:13:19,