SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’da yeni teknik direktör arayışları sürerken sürpriz bir şekilde İstanbul’a gelerek başkan Ünal Aysal ile görüşen David Moyes’a taraftarın bakışı belli oldu.

Sarı-kırmızılı taraftarların buluşma platformu WEBASLAN.COM’da İskoç teknik adamın İstanbul’a gelmesi sonrasında başlatılan ve devam eden ankete göre G.Saraylılar Moyes ismine karşı…

117,453 kişi gibi yüksek bir katılımın gerçekleştiği ankette oy verenlerin yüzde 23,3’ü (27402) Moyes’un yeni teknik direktör olmasına sıcak bakarkan, yüzde 76,7’si (90051) ise 51 yaşındaki hocanın Galatasaray’a gelmesini istemedi.

AYSAL, ‘ALTERNATİF’ DEDİ!..

Ünal Aysal, İskoç teknik adamla ilgili olarak “Moyes misafirimiz. İstanbul’u gezecek ve İngiltere’ye dönecek. Şu anda kendisiyle sözleşme imzalamamız söz konusu değil. Şu anda Moyes’u düşünmüyoruz. Acelemiz yok, onun da acelesi yok. Her zaman söylüyorum, önceliğimiz Alman teknik adamlar. Görüştüğümüz Alman hocalarla anlaşamazsak, Moyes alternatif olabilir. Kendisi deneyimlibir teknik adam” ifadesini kullanmıştı.

Galatasaray’ın Dünya Kupası’ndaki görevlerinin sona ermesinin ardından Joachim Löw ve Jürgen Klinsmann ile tekrar görüşeceği ve olumlu yanıt alınamaması durumunda Moyes ile imzalayacağı belirtiliyor.

ALEXIS BREZİLYA’YI KIZDIRACAK

URUGUAY’DAN FIFA TEPKİSİ!

FRANSA’DAN ‘ORUÇ’ AÇIKLAMASI

SNEIJDERLİ HOLLANDA, MEKSİKA KARŞISINDA!

Yayınlanma Tarihi:13:44,