SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Trabzon 1 Ağustos’ta toplanıyor

Trabzon 1 Ağustos’ta toplanıyor

Trabzonspor Medical Park, yeni sezon hazırlıklarına 1 Ağustos'ta yurt içinde başlayacak. Hazırlıkların ikinci ayağı ise yurt dışında sürdürülecek.

Beko Basketbol Ligi ekiplerinden Trabzonspor Medical Park, yeni sezon hazırlıklarına 1 Ağustos’ta başlayacak.

Kulüp başkanı Abiş Hopikoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yeni sezona iyi başlamak, arzu ettikleri hedeflere sağlam adımlarla yürümek istediklerini belirtti.

Güçlü bir kadroları olduğunu ve ekiplerine güvendiklerini ifade eden Hopikoğlu, “Yeni sezon hazırlıklarını yurt içinde yapacağımız çalışmalarla yürütmeyi planlıyorduk ama Avrupa kupalarına katılacak olmamız, planlarımızda birtakım değişiklikler yapmamıza sebebiyet verdi” dedi.

Yeni sezon hazırlıklarına 1 Ağustos Cuma günü yurt içinde başlayacaklarını, çalışmaların ikinci ayağını ise yurt dışında sürdüreceklerini kaydeden Hopikoğlu, “Şu an için çalışmalarımızı hangi ülkede yürüteceğimiz belli değil. En kısa zamanda bunu da belirleyeceğiz” diye konuştu.

Hopikoğlu, iddialı bir kadro kurduklarını belirterek, sezona iyi başlamak istediklerini, bu nedenle hazırlık döneminin çok önemli olduğunu sözlerine ekledi.