SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

PTT 1. Lig takımlarından Adana Demirspor’un olağanüstü kongresinde Selahattin Aydoğdu tekrar başkanlığa seçildi. Kongre çıkışında gruplar arasında yaşanan kavgada bir kişi bıçakla yaralandı.

Aday liste hazırlanmadığı için ertelenen kongre kentteki bir otelde gerçekleştirildi. Tek listenin sunulduğu kongrede aday olan mevcut başkan Selahattin Aydoğdu, kendisine destek verenlere ve yönetim listesinde yer alanlara teşekkür etti. Konuşmaların ardından yeni yönetim kurulu oy birliğiyle kabul edildi.

Tekrar başkanlığa seçilen Aydoğdu’nun listesi şu isimlerden oluştu:

Asil liste: Selahattin Aydoğdu, Cahit Sınmaz, Mehmet Emin Yumuşak, Tamer Gürcan, Ahmet Ecemiş, Kazım Bozan, İmam Gazali Hıradağı, Zübeyt Şendur, Naci Heybeli, Fatih Otluoğlu, Ertuğrul Doğaner, Ümit Onatça, Demet Ertem

Yedek liste: Şevket Aydoğdu, Mehmet Gazioğlu, Sıktı Sofi, Bayram Aycan Aktürk, Özkan Özdemir, Rafet Balkarıoğlu, Veysi Ilgın, M. Zakir Boran, Sait Şendur, Can Sezen, Evren Ulun, Salim Sevim, Ceyhun Çelebi

Denetim asil liste: Hasan Özkan, Mustafa Konur, Veysel Arslan

Denetim yedek liste: Sinan Süsin, Ayhan Avcı, Nafiz Alaybeyoğlu

KONGRE SONRASI KAVGA

Bu arada kongre sonrası otelin dışında iki grup arasında kavga çıktı. Çıkan kavgada bir kişi kolundan bıçakla yaralandı. Birbirlerine tekme ve yumruklarla saldıran tarafları polis biber gazı kullanarak ayırdı. Olay yerine gelen takviye çevik kuvvet ekipleri, iki grup arasında kalkanla bariyer oluşturdu. Bir süre birbirlerine hakaret eden taraflar daha sonra bölgeden uzaklaştı.

Yayınlanma Tarihi:17:22,