SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Formunu koruyan Blackout yine şanslı

Ankara kumunda start aldığı 1400 metrelik son yarışını sürpriz bir şekilde kazanarak tüm dikkatleri üzerine çeken Blackout, mükemmel bir form yakaladı. Hazırlıklarında çok iyi görünen safkanın yine kazanmasını bekliyorum

Güncellenme: 10:12, 26/06/2014
Formunu koruyan Blackout yine şanslı

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: İlk startında elde ettiği başarılı üçüncülüğü ardından formunu bir kat daha artıran TATVAN İNCİSİ bugün çok iddialı olacak. Tatminkar formlarıyla SAINT TROPEZ, YİĞİT KRAL ve ELASTORM hata kollayacaktır.

2.AYAK: Kum pistte start aldığı 1400 metrelik yarışını kazanan BLACKOUT, titiz çalışmalarıyla formunu aynen devam ettiriyor. Uygun grupta yine kazanmasını bekliyorum.

3.AYAK: Kaliteli orijini ve süper formuyla USAGARA, sıkletine rağmen en şanslı isimdir. TOZAN ve BESLENEY sert rakipleridir. ÖZTUNÇ, AKARÇAY ve KARAESER geniş kuponlarda bulunmalı.

4.AYAK: İlk startlarını kazanma başarısı gösteren ANADOLUKAN ve ANADOLU KARTALI eşit ve en şanslı taylardır. Bu ikiliye rakip arayanlara ASMİN KIZI'nı yazmalarını öneriyorum.

5.AYAK: Bu pist ve mesafenin başarılı isimlerinden AMERİKALI, idmanlarında kusursuz görünen MADIBA ve büyük sıklet avantajı bulunan SNEIJDER birlikte yazılmalı.

6.AYAK: MY SUNNY FACE seri ikinciliklerine bugün kazanarak son verebilir. GENÇ PURPLE ve MY MOON FACE hata affetmez. FAST TRACK'i ihmal etmeyin. SILVER SHOES, DİLANIM, TANGO WINNER ve MEDOC'a dikkat.

TAHMİN 7-6-3-5 4 1-9-4-6-2-5 3-2-9 2-7-10 11-9-1-5-3-6-7-10