SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Anadolukan kazanır

Anadolukan kazanır

100 metre ağır çim pistte koştuğu ilk yarışını uzak ara kazanırken gelecek vaat eden Anadolukan, iyi hazırlıkları ile bu yarışı da kazanır.

Ercan KORKMAZ

1.AYAK: 2 kez çim yarışı koşan YİĞİT KRAL kazandığı tecrübe ile koşunun en şanslı tayı. TATVAN İNCİSİ ağır çimde iyi bir koşu çıkardı. SAINT LOPEZ bu yarışa çok iyi hazırlandı.

2.AYAK: BLACKOUT ve SILVER BULLET başta olmak üzere, TAMERLANO, PERFECT GOLD, İKİBAKİ ve KEREMİN ATI kuponlara yazılmalı.

3.AYAK: Mükemmel bir form tutan USAGARA ağır kilosuna rağmen iyi koşmasını beklediğim bir isim. TOZAN sprintini iyi ayarlarsa sonlarda etkili olur. Kum yarışını ölçü almadığım BESLENEY iki gömlek fazla koştuğu çimde mutlak düşünülmeli. AKARÇAY Selim Kaya ile ihmale gelmez.

4.AYAK: İlk startında çim pistte koşan ve Ömer Kaya ile çok kolay bir yarış kazanan ANADOLUKAN daha da artan form durumu ile günün en sağlam atıdır.

5.AYAK: Uzun aradan sonra Ankara'da iki yarış gören AMERİKALI istenilen duruma geldi. Son yarışını kazanmayı başaran MADIBA artan formu ile en yakın rakip olur. Ankara çalışmaları beğenilen CASH AKÇE üçüncü şanslı safkandır.

6.AYAK: MY SUNNY FACE çok iyi formu ile favorim. GENÇ PURPLE, DİLANIM, SILVER SHOES, FAST TRACK ve HİROŞİMA sırası ile şanslı safkanlar.

TAHMİN 3-7-6 4-5-9-3-1-6 1-9-4-2 3 2-7-1 11-9-6-3-5-4