SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Uçarlım günün bankosu

Uçarlım günün bankosu

Değişik mesafelerde koşup kazandığı son 3 yarışı ile ne kadar formda olduğunu ispat eden UÇARLIM mükemmel form durumu ile bu yarışı da kazanacaktır.

Gürdal SÜMER

1.AYAK: ÖZDUMAN bu grup için yeterli sayılacak formu ile ilk atım. SPEED RELATIVE son yarışını kazanarak iyi görüntü verdi. SHEEN ve ALPELA sağlam kartlara yazılmalı.

2.AYAK: ALPSOY son koşuları ile göze giren bir safkan. BİLBAY son yarışında fena görünmedi. KANKARTAL, YAVUZSOY ve GÖKHANINOĞLU sırası ile yazılmalıdır.

3.AYAK: 1000 metre kum pistte iki yarış gören ve tecrübe kazanan POLATOĞLU ilk şanslı tay. Bu yarışa iyi hazırlanan YAZARKAYA tek rakiptir.

4.AYAK: Değişik mesafelerde koşup kazandığı son 3 yarışı ile ne kadar formda olduğunu ispat eden UÇARLIM mükemmel form durumu ile bu yarışı da kazanacaktır.

5.AYAK: MISS WILLISTON ağır kilosuna rağmen favorim. AĞASLAN, RENGARENK, LUCKYEBRAR, MACKHALIA ve MISS DENNIS geniş kuponlara yazılmalıdır.

6.AYAK: HASTAYIM son yarışında kıpırdadı. BURAĞIM, UÇARGİDER, RUHABEYİ, AKANOĞLU ve SATIROĞLU son ayakta şans vereceğim diğer safkanlar.

TAHMİN 4-9-8-5 1-2-5-11-9 2-3 3 1-2-8-11-5-6 1-3-11-12-13-14