SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

G.Saray’da Haldun Üstünel bombası!

GALATASARAY’da bugün saat 16:30’da yapılan Yönetim Kuruluna damga vuran olay Başkan Ünal Aysal’ın randevusu nedeni ile toplantıdan ayrılıp eski yönetici Haldun Üstünel ile bir araya gelmesi oldu.

Güncellenme: 23:30, 25/06/2014
G.Saray’da Haldun Üstünel bombası!

Adnan Polat döneminde Futbol Şube Sorumlusu olarak görev yapan ve imza attığı transferler, başarılı ile G.Saray Taraftarının gönlüne taht kuran Haldun Üstünel, Türk Telekom Arena Stadı'ndan Başkan Aysal ile bir araya geldi.

Bu buluşma sonrasında G.Saray camiası, taraftarı ve medyası içinde yeni bir soru gündeme geldi: “ Haldun Üstünel Florya'ya geri mi dönüyor?” Öyle ki Üstünel'in Florya'da görev alacağı heyecana ve yorumlara neden oldu.

Bizde bu soruyu Galatasaray Kulübünün 1 numaralı ismi Başkan Ünal Aysal'a sorduk… İşte Aysal'ın Üstünel ile buluşması ve bu konu hakkında verdiği yanıt… Aysal, “Haldun benim dostum ve sık sık görüşüyoruz. Bugün de Türk Telekom Arena Stadı’nda görüştük. Galatasaray dışında müşterek konularımızda var kendisi ile… Florya'da görev alması gibi bir durum kesinlikle söz konusu değil. Bu gerçek dışı bir iddia…” cevabını verdi…