SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Atletico Madrid yöneticilerinin 3 haftadır Galatasaray ile temasta olduğunu duyuran El Mundo Deportivo, Bülent Tulun’un Sneijder için Dünya Kupası’ndan sonra teklif bekliyoruz sözlerine de yer verdi.

AMK‘nın geçen hafta duyurduğu Atletico Madrid Sneijder’ı transfer etmek istiyor haberi ilk kez İspanyollar tarafından da doğrulandı. Ülkenin yüksek tirajlı El Mundo Deportivo, Atletico Madrid’in Galatasarayla 3 haftadır görüşmeler yaptığını yazdı.

AMK 5 GÜN ÖNCE YAZDI

El Mundo Deportivo’nun sayfalarını Sneijder’in Atletico Madrid’e transfer olacağı iddiaları süslerken, bu haberi Türkiye’de ilk kez geçtiğimiz perşembe günü AMK vermişti.

 YÜKSEK MAAŞ KRİZİ

İspanyollara göre, Madrid ekibi orta sahada Diego yerine Sneijder’ı transfer listesine aldı. Başkan Ünal Aysal’ın danışmanı Bülent Tulun’un ” Sneijder için Dünya Kupası sonrası teklif bekliyoruz” açıklamasına yer verilirken, transfer önündeki tek engelin Hollandalı yıldızın net 3.5 milyon Euro’yu bulan yüksek maaşı olduğu kaydedildi.

MANU’DA İSTEMİŞTİ

Sneijder’i İnter’den 7.5 milyon Euro’ya transfer eden Galatasaray ise, kariyerinin en iyi sezonlarından birini geçiren yıldızı için kapıyı 2 milyon Euro’dan açıyor. Hollandalı yıldız, Atletico Madrid dışında milli takım hocası Luis Van Gaal’in çalıştıracağı Manchester United da istiyor.

D GRUBU’NDA ÖLÜM KALIM MAÇI!

SALI KUPONU İÇİN BURAYA!

LAMPARD: ‘GOLÜM’ FUTBOLU DEĞİŞTİRDİ

SCOLARI: BİZİM MESSI’MIZ NEYMAR

 

Yayınlanma Tarihi:11:06,