SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

UEFA’nın İsviçre’nin Nyon kentindeki merkezinde gerçekleştirilen kura çekiminde, 1. ve 2. ön eleme turu eşleşmeleri belirlendi.

Ligde 1. ön eleme turu maçları 3-10 Temmuz, 2. ön eleme turu maçları ise 17-24 Temmuz tarihlerinde oynanacak. Eşleşmeler şöyle:

Birinci ön eleme turu:

Rudar Velenje (Slovenya) – Laçi (Arnavutluk)

Differdange 03 (Lüksemburg) – Atlantas (Litvanya)

VPS Vaasa (Finlandiya) – Brommapojkarna (İsveç)

B36 Torshavn (Faroe Adaları) – Linfield (Kuzey İrlanda)

Fram (İzlanda) – Nömme Kalju (Estonya)

Rosenborg (Norveç) – Jelgava (Letonya)

Derry City (İrlanda) – Aberystwyth Town (Galler)

Abeerden (İskoçya) – Daugava Riga (Letonya)

Tartu Santos (Estonya) – Tromsö (Norveç)

Crusaders (Kuzey İrlanda) – Ekranas (Litvanya)

Stjarnan (İzlanda) – Bangor City (Galler)

Jeunesse Esch (Lüksemburg) – Dundalk (İrlanda)

Myllykosken Pallo-47 (Finlandiya) – Fuglafjördur (Faroe Adaları)

FH Hafnarfjördur(İzlanda) – Glenavon (Kuzey İrlanda)

Sillamae Kalev (Estonya) – Honka Espoo (Finlandiya)

Banga (Litvanya) – Sligo Rovers (İrlanda)

Vikingur (Faroe Adaları) – Daugava Daugavpils (Letonya)

Göteborg (İsveç) – Fola Esch (Lüksemburg)

Haugesund (Norveç) – Broughton (Galler)

Sioni Bolnisi (Gürcistan) – Flamurtari (Arnavutluk)

Tiraspol (Moldova) – Inter Bakü (Azerbaycan)

Hibernians (Malta) – Spartak Tırnava (Slovakya)

UE Sant Julia (Andorra) – Cukaricki (Sırbistan)

Koper (Slovenya) – Celik Niksic (Karadağ)

Turnovo (Makedonya) – Chikhura Sachkhere (Gürcistan)

Shirak (Ermenistan) – Shakhter Karagandy (Kazakistan)

Gabala (Azerbaycan) – Siroki Brijeg (Bosna Hersek)

Diösgyori VTK (Macaristan) – Birkirkara (Malta)

Vaduz (Liechtenstein) – College Europa (Cebelitarık)

Veris Kişinev (Moldova) – Litex Lovech (Bulgaristan)

Santa Coloma (Andorra) – Metalurg Üsküp (Makedonya)

Kairat Almaata (Kazakistan) – Kukesi (Arnavutluk)

Folgore (San Marino) – Buducnost Pogdorica (Karadağ)

RNK Split (Hırvatistan) – Mika (Ermenistan)

Botev Plovdiv (Bulgaristan) – Libertas (San Marino)

Lovcen (Karadağ) – Zeljeznicar (Bosna Hersek)

Shkendija (Makedonya) – Zimbru Kişinev (Moldova)

Sliema Wanderers (Malta) – Ferencvaroş (Macaristan)

Pyunik (Ermenistan) – Astana (Kazakistan)

 

İkinci ön eleme turu:

Györi ETO (Macaristan) – Göteborg (İsveç)/Fola Esch (Lüksemburg)

Neman Grodno (Belarus) – FH Hafnarfjördur(İzlanda)/Glenavon (Kuzey İrlanda)

UE Sant Julia (Andorra) /Cukaricki (Sırbistan) – Grödig (Avusturya)

Abeerden (İskoçya)/Daugava Riga (Letonya) – Groningen (Hollanda)

Folgore (San Marino) /Buducnost Pogdorica (Karadağ) – Omonia (Güney Kıbrıs Rum Kesimi)

Differdange 03 (Lüksemburg)/Atlantas (Litvanya) – Shirak (Ermenistan)/Shakhter Karagandy (Kazakistan)

Derry City (İrlanda)/Aberystwyth Town (Galler) – Shakhtyor Soligorsk (Belarus)

Botev Plovdiv (Bulgaristan)/Libertas (San Marino) – SKN St. Pölten (Avusturya)

Molde (Norveç) – Gorica (Slovenya)

Hapoel Beer -Sheva (İsrail) – RNK Split (Hırvatistan)/Mika (Ermenistan)

CFR 1907 Cluj (Romanya) – Jogodina (Sırbistan)

Bursaspor – Turnovo (Makedonya)/Chikhura Sachkhere (Gürcistan)

Mlada Bloslav (Çek Cumhuriyeti) – Gabala (Azerbaycan)/Siroki Brijeg (Bosna Hersek)

Sarajevo (Bosna Hersek) – Haugesund (Norveç)/Broughton (Galler)

Ruch Chorzow (Polonya) – Vaduz (Liechtenstein)/College Europa (Cebelitarık)

Asteras Tripolis (Yunanistan) – Rops Rovaniemi (Finlandiya)

Lovcen (Karadağ)/Zeljeznicar (Bosna Hersek) – Santa Coloma (Andorra)/Metalurg Üsküp (Makedonya)

Slovan Liberec (Çek Cumhuriyeti) – Kösice (Slovakya)

Motherwell (İskoçya) – Stjarnan (İzlanda)/Bangor City (Galler)

Neftçi (Azerbaycan) – Koper (Slovenya)/Celik Niksic (Karadağ)

Luzern (İsviçre) – Saint Johnstone (İskoçya)

Zulte Waregem (Belçika) – Zawisza Bydgoszcz (Polonya)

Hapoel Tel-Aviv (İsrail) – Pyunik (Ermenistan)/Astana (Kazakistan)

Hajduk Split (Hırvatistan) – Jeunesse Esch (Lüksemburg)/Dundalk (İrlanda)

Fram (İzlanda)/Nömme Kalju (Estonya) – Lech Poznan (Polonya)

Vikingur (Faroe Adaları)/ Daugava Daugavpils (Letonya) – Tartu Santos (Estonya)/Tromsö (Norveç)

Hibernians (Malta)/Spartak Tırnava (Slovakya) – Zestafoni (Gürcistan)

B36 Torshavn (Faroe Adaları)/Linfield (Kuzey İrlanda) – AIK Solna (İsveç)

Rudar Velenje (Slovenya)/Laçi (Arnavutluk) – Zorya Luhansk (Ukrayna)

Sillamae Kalev (Estonya)/Honka Espoo (Finlandiya) – Krasnodar (Rusya)

Trencin (Slovakya) – Vojvodina (Sırbistan)

Kairat Almaata (Kazakistan)/Kukesi (Arnavutluk) – Esbjerg (Danimarka)

Dinamo Minsk (Belarus) – Myllykosken Pallo-47 (Finlandiya)/Fuglafjördur (Faroe Adaları)

Petrolul Ploiesti (Romanya) – Sioni Bolnisi (Gürcistan)/Flamurtari (Arnavutluk)

Crusaders (Kuzey İrlanda)/Ekranas (Litvanya) – VPS Vaasa (Finlandiya)/Brommapojkarna (İsveç)

HNK Rijeka (Hırvatistan) – Sljema Wanderers (Malta)/Ferencvaroş (Macaristan)

Rosenborg (Norveç)/Jelgava (Letonya) – Banga (Litvanya)/Sligo Rovers (İrlanda)

CSKA Sofya (Bulgaristan) – Shkendija (Makedonya)/Zimbru Kişinev (Moldova)

Veris Kişinev (Moldova)/Litex Lovech (Bulgaristan) – Diösgyori VTK (Macaristan)/Birkirkara (Malta)

Elfsborg (İsveç) – Tiraspol (Moldova)/Inter Bakü (Azerbaycan)

Son güncelleme: 18:16 23.06.2014