SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Sneijder’i bir Türk ayağa kaldırdı

Sneijder’i bir Türk ayağa kaldırdı

Mart’tan beri Sneijder ile çalıştıklarını söyleyen Saki, “Brezilya’da daha başarılı olacak” dedi.

GÖKHAN Saki, yıllardır Türkiye'yi ringlerde temsil eden oldukça önemli bir kick boksçu… Sneijder'in “Formumu ona borçluyum” dediği Saki, Hürriyet'e konuştu. Saki, “12 Nisan'da maçım vardı ve maçtan sonra da 2-2.5 hafta daha çalıştık. Sonrasında Hollanda'ya döndüm ancak Sneijder'i, Burak Bujin ismindeki arkadaşıma emanet ettim. Yaptığımız özel çalışmalar ona ilaç gibi geldi. Brezilya'da çok daha başarılı olacağına inanıyorum. Zaten başarılı ama daha iyi maçlar çıkaracaktır” şeklinde konuştu.

Tek bir spor, sıkıcı olur

SAKİ, “Her profesyonel haftada en az bir defa farklı bir spor yapmalıdır. Ben bile sürekli kick boks yapınca sıkılıyorum” dedi.

URUGUAY Milli Takımı'nın en önemli ismi olan Luis Suarez'in fizyoterapisti Walter Ferreira, yıldız futbolcunun iyileşme süreci için kendi kanser tedavisini erteledi.

Çok sevindi

Daily Mail gazetesinin haberine göre, 63 yaşındaki Ferreira'nın Dünya Kupası'ndan önce tedavisine başlanması gerekiyordu ancak Ferreira, Suarez için bunu erteledi. 27 yaşındaki golcü de, İngiltere karşılaşmasında attığı ilk golden sonra sevincini kupada oynamasında büyük payı olan Ferreira ile paylaşmıştı.