SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Sandıktan Mustafa Denizli çıktı

Sandıktan Mustafa Denizli çıktı

Cimbom, Tuchel’i bitirmek üzere... Fakat taraftarların tercihi çok farklı bir isim. Webaslan’ın anketine 120 binden fazla kişi katıldı, en çok oyu yüzde 27 ile Mustafa Denizli aldı.

Yönetim takımın yeni teknik direktörünü belirlemek için gece gündüz çalışıyor. Birçok alternatif arasında öne çıkan son isim Thomas Tuchel oldu. 40 yaşındaki Alman'ın, yeni sezonda Galatasaray'ın teknik patronu olması bekleniyor. Ancak taraftarların tercihinin çok farklı bir isim olduğu ortaya çıktı. Sarı-kırmızılıların sanal alemdeki en büyük buluşma noktalarından biri olarak gösterilen webaslan.com'da bir anket düzenlendi. Ankette taraftarlara, “Galatasaray'ın yeni hocası kim olmalı?” sorusu soruldu.

TUCHEL, 4. OLDU

120 binden fazla oy kullanılan anketin galibi Mustafa Denizli oldu. Tecrübeli futbol adamı, oyların yüzde 27'sini aldı ve rakiplerine fark attı. İkinci sıraya, Bayern Münih'in efsane hocası Jupp Heynckes oturdu. Heynckes, yüzde 17 oy aldı. Şu anda Almanya ile Dünya Kupası'nda ter döken Joachim Löw, yüzde 16 ile üçüncü geldi. Yeni hoca olmaya en yakın isim Tuchel ise yüzde 15 ile oylamada 4. sırada kendine yer buldu.

HAZARD: “ZAFERİ KONDİSYONUM GETİRDİ”

MODRIC: “OCHOA DA KİMMİŞ?”

NANI: “TAKIMCA ÇÖKTÜK”

BREZİLYA A GRUBU’NDA LİDERLİĞİ KOVALIYOR