SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Lavin yine kazanabilir

Çim pistte start aldığı ilk iki yarışını çok iyi bir şekilde kazanma başarısı gösteren Lavin, kusursuz formunu düzenli idmanlarıyla aynen devam ettiriyor. Fit durumdaki tayın yine fotoyu önde geçmesini bekliyorum.

Güncellenme: 02:13, 23/06/2014
Lavin yine kazanabilir

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: Formunu koruyan GÖRKEMBEY ve en az bu safkan kadar iyi görünen THERMESOS öncelikli isimler. Bu ikiliye rakip olarak ASİLKAN, UÇKAYA, FETHİYE ve PELİKAN'ı öneririm.

2.AYAK: Yakın güçteki tayların bir araya geldiği bu ayak hayli karışık. Sizlere önerim; BULUTHAN, TIME ATTACK, ALVINA, FAST FRIEND, KARA ADİL, PRENSES GÜLŞAH ve KOZMİK'i sırasıyla değerlendirmeniz.

3.AYAK: Bu pist ve mesafe-nin başarılı isimlerinden FLYIHG DAKOTA etkili formuyla yine kazanabilir. GOLDEN KING'den iyi bir yarış bekliyorum. MOUNTAIN WARRIOR, KILIÇ PRENSES ve KILLER RACE'e dikkat.

4.AYAK: Mükemmel formunu eksiksiz bir şekilde devam ettiren LAVIN'in, sevdiği pistte yine fotoyu önde geçip birinciliklerine bir yenisini daha eklemesini bekliyorum.

5.AYAK: Tırnağının ucundaki VEDO, aşina olduğu Bursa kumunda yine kazanmaya yakın. Hızlandırdığı idmanlarıyla çok iyi duruma gelen AENEAS en ufak hata affetmez. DARK BOY kuponlara işaretlenmeli.

6.AYAK: Sergilediği yarışlarıyla formunu ispatlayan LEYLASU ve son yarışı ölçü olmayan OĞLUM BERKAY eşit ve en şanslı isimler. ACAR ve CELSIUS rakipleridir. Bol şanslar.

TAHMİN 9-6-8-3-1-2 1-10-12-4-6-15-13 4-6-8-2-14 2 4-10-13 13-6-1-2