SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Karabükspor’da transfer çalışmaları

Karabükspor’da transfer çalışmaları

Kardemir Karabükspor Kulübü Asbaşkanı ve Basın Sözcüsü Ziya Ünsal, transfer çalışmalarına ilişkin, "Ligi geçen sezondan daha iyi bir yerde bitirecek kadroyu oluşturma çalışmalarımız devam ediyor" dedi.

Ünsal, gazetecilere yaptığı açıklamada, transfer komitelerinin yurt içi ve dışında çalışmalarını aralıksız sürdürdüğünü söyledi.

Teknik heyetin eksik gördüğü alanlara, belirledikleri oyuncular olduğunu ve bu oyuncularla görüştüklerini anlatan Ünsal, “Geçen sezon bizde kiralık oynayan ve başarılı bir sezon geçiren Beşiktaş’tan Erkan Kaş ve yine Beşiktaş’tan Tanju Kayhan ile resmi olarak sözleşme imzaladık. Daha önce Gaziantepspor’dan Abdou Razack Traore ile de sözleşme tamamdı. Ön anlaşma yaptığımız isimler var, şimdi onlarla sözleşme imzalanacak. İç transferde şimdilik Hakan Özmert ile yeniden devam kararı aldık. İç transferde de durum önümüzdeki günlerde netleşir” diye konuştu.

Ünsal, transfer çalışmalarını Avrupa kuplarında oynama ihtimalini de göz önünde bulundurarak devam ettirdiklerini dile getirdi.