SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Yanal kara kara düşünüyor…

Yanal kara kara düşünüyor…

Fenerbahçe'de ligin devre arasında yapılacak Afrika Kupası organizasyonu teknik heyeti düşündürüyor.

Moussa Sow, Emmanuel Emenike ve Pierre Webo’nun ligin ilk yarısının son bölümünde başlayacak afrika kupasına gitmesine kesin gözüyle bakılırken, teknik direktör ersun yanal’ın bu konuyla ilgili tedbir alınması için yönetime rapor verdiği öğrenildi.

Başkan Aziz Yıldırım’ın diego Ribas’ın dışında transfer yapılmayacağını açıklamasına rağmen devre arasında üç forvet oyuncusunu da afrika kupasına gönderecek ersun yanal’ın yerli ya da yabancı alternatifler üzerinde durduğu ve yönetimin kararını beklediği bildirildi.

Yurt içinde forvet alternatifi olmayan Fenerbahçe yönetiminin şimdilik transfer yapmayı düşünmediği ve yaşanacak gelişmeleri bekledği öğrenildi.

Öte yandan Roma kulübünün ısrarla istediği Salih uçan konusunda italyan basını görüşmelerin devam ettiğini iddia ederken, Fenerbahçe yönetiminin genç futbolcuyu kadrosunda tutmak istediği öğrenildi.

İtalyadan gelen teklife sıcak baktığı belirtilen Salih’le görüşen sarı lacivertli yöneticilerin önümüzdeki sezonun öneminden söz ettikleri ve genç futbolcunun takımda kalmasını istedikleri bildirildi.

Geçtiğimiz sezon yeteri kadar forma şansı bulamayan Samuel Holmen konusunda istanbul Başakşehir futbol kulübünün ısrarcı olduğu belirtilirken görüşmelerin hafta içinde başlaması bekleniyor.

Lig TV