SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto 2. Lig ekiplerinden Ofspor, TFF Kulüp Lisans Kurulunun yaptığı değerlendirmeler sonucu, 2014-2015 sezonu için Ulusal Kulüp Lisansı almaya hak kazandı.

Kulüp başkanı Olcay Saral, Ulusal Kulüp Lisansı aldıkları için mutlu olduklarını belirterek, “5 ana maddeden oluşan ve 32 kulübün almaya hak kazandığı lisans, bizim için ayrı önem arz ediyordu. Nihayetinde aldık ve rahatladık. Şimdi önümüze bakacağız” dedi.

Artık yapılacak olağan kongreye konsantre olacaklarını ifade eden Saral, kongrenin hemen ardından yeni sezon çalışmaları ve planlamalarına yön vereceklerini söyledi.

Saral, yeni sezon öncesi transfer havuzu oluşturduklarını, görüşme halinde oldukları futbolcularla kongre sonrası anlaşmayı planladıklarını kaydederek, “Yeni sezondaki hedefimiz ligi rahat bir yerde bitirmek olacak. Öncelikli hedefimiz ise Ofspor’un borçlarını bitirmektir. Bu sezon borçlarımızı bitirebildiğimiz takdirde daha sonraki sezon için ciddi bir hedef koyabiliriz. Bu nedenle şimdilik transfere önemli bir bütçe ayıramayız. Bütçemize uygun, yetenekli futbolcular üzerinde duruyoruz” diye konuştu.

Yayınlanma Tarihi:15:29,