SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Hiddink Süper Lig’e geliyor

Hiddink Süper Lig’e geliyor

Teknik direktör arayışlarında birinci sıraya Jorge Jesus'u koyan Galatasaray bu hamlenin olumsuz sonuçlanması durumunda alternatif isimlerini de belirledi.

Teknik direktör arayışlarında birinci sıraya Jorge Jesus’u koyan ve yapılan ilk iki görüşmede olumlu yanıt alan Galatasaray’da Başkan Ünal Aysal’ın gelecek hafta Madrid’de yapılacak görüşmeden olası olumsuz bir yanıt alınması ihtimali üzerine alternatif isimlerle de ilgileniyor.

Erdal Keser’in favorisi Jürgen Klinsmann’a yapılan teklif Bild gazetesi tarafından doğrulanırken, sarı-kırmızılıların bir başka eski dost Guus Hiddink’e de menajerler aracılığıyla teklif götürdüğü iddia edildi.

Türkiye’yi yakından tanıyan bir teknik adamı takımın başına getirmek isteyen Galatasaray’ın, daha önce hem Fenerbahçe’de hem de milli takımda çalışan Hiddink’e menajerler aracılığıyla Türkiye’ye gelmek için hangi şartları koşacağını sorduğu bildirildi. 67 yaşındaki Hiddink ile menajerler aracılığıyla yapılacak görüşmelerden olumlu sonuç alınması durumunda teklifin de yapılacağı ise gelen bilgiler arasında.

Fotospor