SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Önder Özen hakkında basında çıkan haberleri yalanladı.

Beşiktaş'ın internet sitesinden yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:

“2014-2015 sezonu öncesi futbol şubemizi ve takımızı en güçlü biçimde yeniden yapılandırma çalışmalarımız sürerken, bazı medya organlarında dedikodu mahiyetinde birçok asılsız haber üretildiğini gözlemlemekteyim.

Futbol Direktörümüz Önder Özen, Teknik Direktörümüz Slaven Biliç ve futbol şubemizin tüm profesyonel çalışanları görevlerinin başındadır. Herhangi bir görevden alma düşüncesi gündeme gelmediği gibi, herhangi bir profesyonelimizin istifa etme isteğini iletip de ikna edilmesi gereken bir durum söz konusu olmamıştır.

 

Futbol şubemizin ikinci başkanım Ahmet Nur Çebi başkanlığında yönetilmesi talebi benden gelmiştir. Futbol Direktörümüz Önder Özen de birlikte çalışma arzusunu sayın Çebi’ye defalarca tekrarlamıştır. Önder Özen görevinin başındadır ve futbol takımımızı başarıya taşıyacak planlama-transfer çalışmalarını titizlikle yürütmektedir.

Bu gerçekler ortadayken birtakım senaryoların ısrarla gündeme taşındığı bu tarz haberlerin, 2014-2015 sezonu öncesi futbol şubemizde karışıklık yaratmak ve takımımızı güçsüz bırakmaktan başka bir şeye hizmet etmediği açıktır.

Camiamın ve taraftarlarımın üretilen bu tarz haberleri dikkate almamasını önemle rica ederim.”

IBRA: BREZILYA, İTALYA’YI YENECEK VE KUPAYI ALACAK FRANSA1958’DEN SONRA ILK KEZ COŞTU

İŞTE TARIHIN EN GOLCÜ TAKIMLARI BENZEMA’DAN BIR ILK!

 

 

Yayınlanma Tarihi:16:27,