SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İşte Aslan’ın son bombası!..

Almanya'nın yüksek tirajlı gazetesi Bild, sarı-kırmızılıların Jürgen Klinsmannn ile temas kurduğunu yazdı. Şu an Brezilya'da mücadele eden Klinsmann'ın ABD Milli Takımı ile 2018'e kadar sözleşmesi var.

Güncellenme: 17:20, 21/06/2014
İşte Aslan’ın son bombası!..

AMK GAZETE

Roberto Mancini ile yollarını ayıran Galatasaray’ın takımın başına eski hocası Lucescu’yu getirmesi bekleniyordu. Fakat Rumen teknik adam Shaktar Donestk’de kalmaktan yana karar verince, Aslan’ın planı suya düştü. Sarı-kırmızılılar harıl  harıl teknik direktör aramaya başladı. Başkan Ünal Aysal da ” Alman bir hoca getireceğiz” deyince, neredeyse bütün Alman çalıştırıcıların adı Galatasaray’la anılır oldu. Son iddia Alman basınından geldi. Ülkenin en yüksel tirajlı gazetesi Bild, Cimbom’un Jürgen Klinsmann’la temasa geçtiğini yazdı.

ZOR GÖRÜNÜYOR AMA… 

Klinsmann şu anda Amerika Birleşik Devletleri’ni çalıştırıyor. Takımı ile Brezilya’da mücadele eden Klinsmann teknik adamlık kariyerine  Almanya Milli Takımı ile adım atmıştı. 49 yaşındaki hoca daha sonra Bayern Münih’i çalıştırdı ancak bu macera kısa sürmüştü. 2011’den beri ABD için ter döken Klinsmann’ın 2018 yılına dek sözleşmesi bulunuyor. Bu yüzden Aslan’ın işinin zor olduğu belirtiliyor. Fakat yönetim, cömert bir teklifle Klinsmann’ı ikna edebileceğine inanıyor.

IBRA: BREZILYA, İTALYA’YI YENECEK VE KUPAYI ALACAK FRANSA1958’DEN SONRA ILK KEZ COŞTU

İŞTE TARIHIN EN GOLCÜ TAKIMLARI BENZEMA’DAN BIR ILK!

 

 

Yayınlanma Tarihi:14:20,