SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Görevinden istifa etmeyi planlıyor!

Görevinden istifa etmeyi planlıyor!

Beşiktaş'ta yönetim kanadında son dönemde yaşananlar istifaları da beraberinde getiriyor. Önder Özen'in görevi bırakacağı iddia ediliyor.

Beşiktaş Futbol Şubesi’nde Ahmet Nur Çebi’nin tek yetkili olarak göreve başlaması ile birlikte Önder Özen’in istifa edeceği söylentileri yeniden alevlenmeye başladı.

Sezon bitiminden sonra özellikle transfer konularında yaşanan fikir ayrılıkları ve yapılan baskılar sonucu başkan Fikret Orman’a istifa etmek istediğini söyleyen Önder Özen, başkanın desteği ve kendisine sahip çıkmasıyla görevine devam etmişti.

Geçen 1.5 aylık süreçte Ahmet Nur Çebi’nin futboldan sorumlu tek yönetici olacağı söylentileriyle beraber aynı zamanda Önder Özen’in yetkilerinin büyük bir bölümünün kısıtlanacağı ve hatta elinden alınacağı dile getiriliyordu.

Ahmet Nur Çebi’nin, Ümraniye’nin patronu olması ve Ahmet Kavalcı’nın yerine de Mete Vardar’ın getirilmesinin ardından her ne kadar iki taraf da uyum içinde çalışacaklarını açıklasalar bile siyah beyazlı camiada konuşulanlar bu uyumun çok uzun sürmeyeceği ve Önder Özen’in yakın bir zaman içinde istifa edebileceği şeklinde.

Camiada bunlar konuşulurken Önder Özen’in, çalışma arkadaşları ve yakın çevresine şu anda hiçbir şekilde istifa etmeyi düşünmediğini açıkladığı öğrenildi.

Önder Özen’in, Başkan Fikret Orman’ın bizzat affetmesine rağmen İbrahim Torman ve Sezer Öztürk’ün takıma alınmayacağını açıklaması yönetim ve Ahmet Nur Çebi tarafından şiddetle eleştirilmiş ve iki futbolcu ile ilgili karar Bilic’e geri gönderilmişti.

Önder Özen’in özellikle transferler konusunda Bilic ile ters düştüğü ve birkaç futbolcuyu veto etmesinin de Hırvat teknik adam ile aralarının açılmasına neden olduğu siyah beyazlı camiadan sızan bilgiler arasında.

IBRA: BREZILYA, İTALYA’YI YENECEK VE KUPAYI ALACAK FRANSA1958’DEN SONRA ILK KEZ COŞTU

İŞTE TARIHIN EN GOLCÜ TAKIMLARI BENZEMA’DAN BIR ILK!