SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Beşiktaş’tan taraftarına büyük jest

Beşiktaş’tan taraftarına büyük jest

Beşiktaş 2014-2015 sezonu kombinelerini büyük promosyonlar ile satışa çıkartıyor.

Siyah beyazlı kulüp taraftarlarına büyük jest yaparak Vodafone Arena Stadı açılıncaya kadar Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynanacak maçlar için ekstra kombine bedeli almayacak. Vodafone Arena açılıncaya kadar Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynanacak maçlar kombine sahiplerine bedava olacak.

Tarafarların büyük tepki gösterdiği Passolig kart ücretini de karşılayacak olan Beşiktaş yönetimi kombine fiyatlarını da oldukça düşük seviyede tuttu.

En ucuz kombine fiyatı 800 lira ile kale arkası olurken tribünlerin orta kısmı ise 4500 lira ile en pahalı bölümü oldu. İki sezon için geçerli olacak kombine fiyatları ortalama 50 maç sayısına bölündüğünde kale arkasından kombine alan bir taraftar bir maçı 16 lira gibi inanılmaz düşük bir rakam izlemiş olacak. Normal sezonda bile 40-50 lira arasında satılan kale arkası biletlerinin iki sezon boyunca ortalama 16 liraya gelmesi taraftarlarca çok büyük memnuniyetle karşılandı.

En pahalı fiyat olan 4500 lira yine iki sezona bölündüğüne stadın seyir zevki en mükemmel bölümünde iki sezon boyunca ortalama 90 liradan maç seyredilecek. Yeni sezon kombine satışları 25 Haziran Carşamba  günü Passo.com.tr’den 27 Haziran Cuma gününden itibaren de Vodafone Arena Stadı’nda kurulacak stantlardan alınabilecek.

FİYATLAR 2 AY GEÇERLİ

Beşiktaş’ın satışa sunacağı kombine fiyatları 28 Ağustos 2014 tarihine kadar geçerli olacak. Öğrenci ve Divan Kurulu üyeleri bu fiyatlar üzerinden 15 Temmuz tarihine kadar ekstra  %10 daha indirimli faydalanacaklar. Siyah beyazlı taraftarlar en fazla 5 tane kombine alabilecek.