SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Erşan YETİŞİR

1.AYAK: Kum pistte etkili olan DEMİRCİ kazanabilir. BEKMEZHAN, NAZLISU, LİDERYELE, ŞAFAK VAKTİ ve GENÇYAZ yarışın diğer şanslı isimleridir.

2.AYAK: Denk güçlerin mücadelesi olmasını beklediğim ikinci ayakta start alan tüm isimleri ayırt etmeden altılı kartlarınıza yazmanızı öneriyorum.

3.AYAK: Son haftaların dikkat çeken ismi GENÇTAY ve son yarışını kazanma başarısı gösteren AFFANBEY altılı kartlarına öncelikle yazılmalıdır. Geniş altılı oynayanlar BUZKAYA, MERCANLI ve FÜZE'yi değerlendirebilirler.

4.AYAK: Sevdiği pist ve mesafede start alacak olan LADY SMITH etkili binicisi Karataş ile kazanacaktır. Günün en sağlam bankosu olarak yazabilirsiniz.

5.AYAK: Başarılı yarışlar sergilemesine rağmen bir türlü kazanamayan GÜNHAT bu kez şeytanın bacağını kırabilir. KORKUT CEYLANI, ADIYAMAN ve DİLEKKAYA yarışın diğer şanslı safkanları olup sürprizi ZİLLİ PINAR ve AYGÖK'ten bekliyorum.

6.AYAK: İdman pistinde çok iyi görünen BABA ADEM kazanacaktır. Günün ikinci sağlam bankosu olarak değerlendirebilirsiniz.

TAHMİN 2-1-11-6-8-4 HEPSİ 5-1-2-6-4 2 4-5-7-8-9-1 2