SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Lady Smith kazanır

Mükemmel formunu eksiksiz olarak devam ettiren Lady Smith, dişine göre rakipleriyle birlikte piste çıkıyor. Safkanın yatkın olduğu pistte, kendisini iyi tanıyan binicisiyle yine fotoyu önde geçmesini bekliyorum.

Güncellenme: 10:22, 20/06/2014
Lady Smith kazanır

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: Formunu hayli geliştiren BEKMEZHAN ile tecrübeli ve formda tay DEMİRCİ en şanslı isimler. Rakip olarak GENÇYAZ, NAZLISU ve ŞAFAK VAKTİ'ni öneririm.

2.AYAK: Sevdiği piste çıkan SON OF PEACE klas binicisiyle birinciliğe uzanabilir. Hazır kıta MANOUSH yapılacak en ufak bir hatada devreye girer. Güzel formuyla İSMİNUR ve iyi durumuyla WINŞAH da yazılmalı.

3.AYAK: Hedef yapan FÜZE'-den çok iyi bir yarış bekliyorum. Titiz çalışmaları bulunan GENÇTAY ihmale gelmez. BUZKAYA ve MERCANLI da koşuda adından söz ettirecek olan isimler.

4.AYAK: Aynı pist ve mesafede kazandığı son yarışı ardından kusursuz formunu sürdüren LADY SMITH'in, uygun rakipleri yanında ve sevdiği pist ve mesafede yine kazanmasını bekliyorum.

5.AYAK: Denk güçteki isimlerin mücadele edeceği bu ayakta sizlere; GÜNHAT, DİLEKKAYA, KIRBERK, KORKUT CEYLANI, ADIYAMAN ve AYGÖK'ü kuponlarınıza yazmanızı öneriyorum.

6.AYAK: Hızlandırdığı idmanlarıyla çok iyi duruma gelen SELAHATTİN BEY kazanmaya çok yakın. BABA ADEM ve ÇALIŞKAN sert rakipleridir. ERBAB'a da bir çarpı atmanızı öneririm. Bol şanslar.

TAHMİN 1-2-4-11-8 6-8-1-7 4-5-2-6 2 4-8-9-5-7-1 4-2-1-10