SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Türk futbol tarihine geçecek

Galatasaray'da gündem basketbol ancak 5 aylık maliyeti 9 milyon Euro'ya ulaşan ve 4.6 milyon Euro tazminat isteyen İzet Hajroviç, sarı-kırmızılı yönetimin başını çok ağrıtacak. Hajrovic haklı bulunursa Galatasaray tarihinin en pahalı oyuncusu olacak.

Güncellenme: 12:51, 20/06/2014
Türk futbol tarihine geçecek

Galatasaray’daki Hajrovic skandalı önümüzdeki günlerde sarı-kırmızılı yönetimin başını ağrıtacağa benziyor. Bosnalı oyuncu, Cimbom’dan 4.6 milyon Euro tazminat istiyor.

İşte Hajrovic’in hikayesi:

1 Galatasaray scout ekibi “Alınsın” raporu vermediği halde Hajrovic, Başkan Ünal Aysal’ın bir arkadaşının tavsiyesiyle devre arası transfer edildi.

2 Hajrovic’e Türk pasaportu çıkarılacağı söylendi ama Bosnalı oyuncu yabancı statüsünde oynamaya devam etti.

Hajrovic’in imzası sonrasında Amrabat Malaga’ya kiralık gönderildi. Bosnalı genç oyuncu tel tel dökülürken, Amrabat İspanya’da eski günlerine döndü. 4 İsviçre’ de senelik 300 bin Euro kazanan Hajrovic’e yarım sezon için 550 bin Euro verildi. Boşnak oyuncu Grasshopper’da kazandığı paranın 3 katını kazandı. 5 Doksan gün alacakları ödenmedi ve sözleşmesini tek taraflı feshetmek için Galatasaray’ı FIFA’ya şikayet etti. 6 Sarı-kırmızılı kulübün serbest kalan Hajrovic’e 4.6 milyon Euro tazminat ödeme ihtimali var. 7 Beş aylık Hajrovic macerası G.Saray’a 9 milyon Euro’ya mal olmak üzere

SEZONUN EN ÇETİN PAZARLIĞI!

Hajrovic’in avukatı ile pazarlık masasına oturan Galatasaray, 4.6 milyon Euro’yu 1 milyon Euro’ya indirip FIFA nezdinde konuyu kapatmak istiyor. Bu arada Boşnak oyuncunun, gönderdiği ihtarnamede Cimbom’a 15 gün süre tanıdığı ancak yönetimin bu süreyi geçirdiği için faturanın kabardığı bildirildi.

 

GERRARD: 1-1’E OYNAMALIYDIK

CUMA KUPONU İÇİN BURAYA

JAPONYA YUNAN DUVARINI DELEMEDİ: 0-0

SUAREZ: BİZİ ELEŞTİRENLERE HARİKA BİR CEVAP VERDİK!

Yayınlanma Tarihi:10:54,