SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

F.Bahçe’den balyoz gibi açıklama

Anayasa Mahkemesi'nin Balyoz Davası ile ilgili verdiği karar ve sonrasında yaşanan tahliyeler hakkında Fenerbahçe'den de açıklama geldi.

Güncellenme: 13:08, 20/06/2014
F.Bahçe’den balyoz gibi açıklama

Sarı lacivertli kulüp, tahliye olan emekli ve muvazzaf TSK mensuplarını ve ailelerini kutlarken, “bu tarihi kararın ülkemizin geleceği adına milad olmasını diliyoruyz” yorumunda bulundu.

İşte o açıklama;

“Tüm kamuoyunun bilgisi olduğu üzere; Anayasa Mahkemesi’nin, Balyoz Davası ile ilgili verdiği hak ihlali kararının ardından, dava kapsamındaki 237 hükümlünün infazları durdurularak, yeniden yargılanmak üzere tahliyelerine karar verilmiştir.

Her şeyden önce, yıllar sonra özgürlüklerine kavuşan emekli ve muvazzaf Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarının, komutanlarımızın, askerlerimizin ve onların değerli ailelerinin mutluluklarını, sevinçlerini yürekten paylaşıyoruz.

Anayasa Mahkemesi’nin bu tarihi kararının, ülkemizin geleceği için bir milat olduğu inancı ile yargılamanın yenilenmesi sürecinin adil bir kararla sonuçlanacağı umuduyla; özgürlüklerine kavuşan 237 askerimize, yıllardır uzak kaldıkları ailelerine, çocuklarına ve tüm Türk Milletine, geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.”

GERRARD: 1-1’E OYNAMALIYDIK

CUMA KUPONU İÇİN BURAYA

JAPONYA YUNAN DUVARINI DELEMEDİ: 0-0

SUAREZ: BİZİ ELEŞTİRENLERE HARİKA BİR CEVAP VERDİK!

Yayınlanma Tarihi:13:03,