SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Küçük Matra şanslı

Küçük Matra şanslı

Çim pistin başarılı isimlerinden Küçük Matra, sergilediği yarışlarıyla da göz dolduruyor. Bu yarış için yapmış olduğu hazırlıklarında da çok iyi görünen safkanın fotoyu rakiplerinin önünde geçmesini bekliyorum.

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: Çok iyi duruma gelen DOĞU KIZI ilk atım. En sert rakibinin ÖZTUNÇ olmasını bekliyorum. PREVEZE, AHUSENKIZ ve MAHMUT BERAT göz ardı edilmemeli.

2.AYAK: MEDOC'un 2. kez çıktığı bu mesafede çok şanslı olacağını düşünüyorum. PİRE ANA boş kilosuyla hata affetmez. PAN FLUTE, WOW SO FAST, GARDEN OF HEAVEN, DİLANIM ve ANOTHER DREAM'e dikkat.

3.AYAK: Tabelada tamamladıkları hayatlarının ilk startları ardından formlarını daha da geliştiren BEYREK, SEVİLEN TAY ve ANILKAYA arasındaki mücadelenin kazananı belirlemesini bekliyorum.

4.AYAK: Sergilediği yarış-larıyla göz dolduran ve gerçekleştirdiği hazırlıklarında çok iyi görünen KÜÇÜK MATRA'nın, yatkın olduğu pist ve mesafede kazanmasını bekliyorum.

5.AYAK: Son yarışını aynı pist ve mesafede uzak kazanan CİHANEFE, yine kazanmaya yakın. Cemiloğlu ekürisinin istikrarlı isimlerinden ÇALIK ve Gülerce ekürisinin hazır kıta safkanı KIRMANŞAH rakip isimler.

6.AYAK: Güzel formu ve yeterli yarış tecrübesiyle FUNDAHANIM öncelikli. İlk çim yarışı-nda iyi bir 2.'lik yapan ZEKİBEY hata affetmez. SAHİL ve SARSAN da kollanmalı. Bol şanslar.

TAHMİN 5-1-7-4-2 11-10-2-5-6-3-13 4-13-1 4 9-7-2 11-7-12-5