SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Karabük’te transfer çalışmaları

Karabük’te transfer çalışmaları

Kardemir Karabükspor Kulübü Asbaşkanı ve Basın Sözcüsü Ziya Ünsal, transfer çalışmalarına ilişkin, "Transfer komitemiz, yurt içi ve dışında teknik heyetin belirlediği isimlerle görüşmelere devam ediyor" dedi.

Ünsal, AA muhabirine yaptığı açıklamada, transfer çalışmalarında sona gelindiğini kısa süre içinde tamamlanacağını bildirdi.

Beş futbolcuyla yollarını ayırdıklarını belirten Ünsal, “Kulüple sözleşmeleri sona eren kaleci Bora Körk, İlhan Parlak, Uğur Uçar, Jugurtha Hamroun ve Jones Da Silva Lopes ile yollarımızı ayırmıştık. Bu futbolcularımız formamız altında kulübe büyük emek verdiler. Hepsi de kendilerini kanıtlamış önemli isimler” diye konuştu.

Ünsal, şöyle devam etti:

“Kongo asıllı Domi Kumbela ve Aykut Özer ile ön anlaşma yapıldı. Hakan Özmert ile sözleşmemizi bir yıl daha uzattık. Elazığspor’dan Onur Ayık yeni sezonda bizimle. Beşiktaş’tan Erkan Kaş ve Tanju Kayhan’ı da kadromuza kattık. Erkan Kaş zaten geçen sezon kiralık olarak bizdeydi, takıma yabancı değil. Ayrıca Gaziantepspor’dan Abdou Razack Traore ile sözleşme imzalanmıştır.”