SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İnegöl Belediyespor’da iç transfer

Acıbadem Erkekler Voleybol Ligi ekiplerinden İnegöl Belediyespor, iç transferde takım kaptanı Hakan Ünsün ve libero Özer Özger ile sözleşme yeniledi.

Güncellenme: 17:45, 19/06/2014
İnegöl Belediyespor’da iç transfer

İnegöl Belediyespor Asbaşkanı ve transfer komitesi üyesi Nuhi Solak, Belediyespor Tesisleri’ndeki imza töreninde yaptığı konuşmada, iç transfer çalışmaları kapsamında takım kaptanı Hakan Ünsün ile libero Özer Özger’in sözleşmesini yenilediklerini söyledi.

Oyunculara yeni sezonda başarı dileyen Solak, “Geçen yıl formamızı giyen Özer kardeşimizle tekrar anlaşma sağladık. Bu sene için bize göstermiş olduğu kolaylıktan dolayı kendisine teşekkür ediyoruz. İnşallah yeni sezon için daha başarılı olacak. Anlaşmamız kendisine de Belediyespor’umuza da hayırlı uğurlu olsun. Ayrıca geçen yıl takım kaptanı olan orta oyuncumuz Hakan Ünsün ile de sözleşme yeniledik. İnşallah yeni dönem için tekrar Hakan arkadaşımız takımımıza daha faydalı olacaktır. Başarılı bir sezon geçireceğimize inanıyorum” diye konuştu.

Solak, iç ve dış transfer çalışmalarının sürdüğünü bildirdi.

Libero Özer Özger, bir yıl daha İnegöl Belediyespor’da kaldığı için mutlu olduğunu ifade ederek, “Bu formayı yeniden giyeceğim için çok mutluyum. Bu imkanı bana sağlayan bütün yöneticilerimize teşekkür ediyorum. İnşallah formanın hakkını bu sene hayırlısıyla yeniden vereceğiz” dedi.

Kaptan Hakan Ünsün ise bu yılın kendisinin takımdaki üçüncü yılı olacağını belirterek, “Kulübümde kaldığım için çok mutluyum. İnşallah bizim için hayırlı bir sezon olur” ifadesini kullandı.