SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Es-Es’te kendisini ispat edecek

Eskişehirspor'un yeni transferi Parlak: "Öncelikle Eskişehirpor'da kendimi ispat edip, daha sonra A Milli Futbol Takımı'nda formayı giymeyi hedefliyorum"

Güncellenme: 12:27, 19/06/2014
Es-Es’te kendisini ispat edecek

Eskişehirspor’un, PTT 1. Lig takımlarından Fethiyespor’dan transfer ettiği Birol Parlak (24), “Eskişehirpor’da kendimi ispat edip, daha sonra A Milli Futbol Takımı’nda formayı giymeyi hedefliyorum” dedi.

Parlak, Eskişehirspor Kulübü’nün resmi internet televizyonu olan ESES TV Online’a yaptığı açıklamada, siyah-kırmızıl takıma transfer olmasında en büyük etmenin taraftar ve teknik direktör Ertuğrul Sağlam olduğunu kaydetti.

Eskişehirspor taraftarının önünde oynamanın gurur verici olduğunu vurgulayan Parlak, şöyle konuştu:

“Fethiyespor’da oynarken A Milli Futbol Takımı’nın İsveç ile yaptığı hazırlık maçının kadrosuna dahil edilim. İlk kez milli takıma çağrıldım. Fatih Hocam beni çağırdı bu da çok güzel oldu. Hedefim önce Süper Lig’e transfer olmak daha sonra milli takıma çağrılmaktı. Ancak önce milli takıma çağırıldım. Bundan da mutlu oldum. Eskişehirspor büyük bir camia. Öncelikle Eskişehirpor’da kendimi ispat edip, daha sonra A Milli Futbol Takımı’nda formayı giymeyi hedefliyorum.”

Yayınlanma Tarihi:12:23,