SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Ataman’dan bomba açıklamalar!

Ataman’dan bomba açıklamalar!

Ergin Ataman, "Takımımın konsantrasyonu sıfır ama 1000'de bir ihtimal için bile onları hazır tutuyorum. Bu benim görevim" dedi.

KRİTİK finale saatler kala takımıyla birlikte Shereton Maslak’ta kampta bulunan Galatasaray Liv Hospital Koçu Ergin Ataman, F.Bahçe finaline ilişkin, “Hayatımda ilk kez böyle belirsiz bir ortam yaşıyorum. Biz otelde bekliyoruz ve konsantrasyonumuz dağılmış durumda. Takımımın konsantrasyonu sıfır ama ben maça çıkacağımıza 1000’de 1 ihtimal dahi olsa oyuncularımı hazır tutuyorum. Bir koç olarak bu benim görevim” dedi.

‘FEDERASYON’DAN BİR IŞIK GÖREMEDİK’

HENÜZ Federasyon’dan bir ışık göremediklerini söyleyen Ataman şöyle devam etti: “Biz otelde bekliyoruz. Konsantrasyonumuz dağılmış durumda. Sabah idmanına gitmedik ama maç saatine kadar bekleyeceğiz.

‘GİDİN OYNAYIN DERLERSE OYNARIZ’

Takım birazdan öğlen yemeği yiyecek. Bir süre sonra da dağılacak. Öğrencilerimi hazır tutmak için çaba gösteriyorum. Onlar da insan endişeliyim. Takımın morali de git gide düşüyor.  İlk günden beri başkan ve yönetimin kararının sonuna kadar arkasındayız. Gidin oynayın derlerse oynarız, şartlar oluşmadı derlerse de kulübümüzün arkasındayız.”

Hürriyet

 

 

FABIO CAPELLO: OLAN İNGİLTERE’YE OLDU!

APPIAH: ERKEN GOL PLANLARIMIZI BOZDU

KOLOMBİYA’DA CARLOS BACCA SAKATLANDI

COENTRAO DÜNYA KUPASI’NA VEDA ETTİ