SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Aslan geri adım atmıyor!

Aslan geri adım atmıyor!

Derbi öncesi il güvenlik kurulu toplantısı Galatasaray'ın katılımı olmadan gerçekleştirildi.

Final serisi son maçına saatler kala karşılıklı adım atma beklentisi devam ederken maç öncesi gerçekleştirilen derbi il güvenlik kurulu toplantısı Galatasaray’ın katılımı olmadan gerçekleştirildi.

Sarı kırmızılılar bugün saat 21:00’de başlayacak olan Basketbol Ligi final serisi 7.maçına çıkmamak da çok kararlı. Başkan Ünal Aysal ve Yönetim Kurulu, TBF’nin kararları üzerine bu tarihi protestodan vazgeçmeyip Ülker Arena’daki maça çıkmayacak.

Takım kampta ama… Dün antrenman sonrasında Maslak Sheraton Otelinin yolunu tutan Galatasaray Basketbol takımı halen kampta…

Ataman şut idmanını iptal etti Her ihtimale karşı kampa giren Galatasaray Basketbol Takımı yönetimin ” Maça çıkmayacağız” konusunda kararından vazgeçmemesi üzerine Ergin Ataman, sabahki şut antrenmanını iptal etti.

Aysal: Ben bir kararı zor alırım Aldığım karardan da geri dönmem Galatasaray Başkanı Ünal Aysal ise kendisine ‘ maça çıkmayacak mıyız. Durumda değişiklik var mı’ sorularını ise ” Ben bir kararı kolay kolay almam, ancak aldığım karardan da geri adım atmam” diye yanıtladı

İl Güvenlik Kuruluna kimse katılmadı Galatasaray Kulübü, az önce derbi için yapılan İl Güvenlik Kurulu toplantısına da hiçbir temsilcisini göndermedi ve katılmadı.

Kamp 18:30’da sona erecek Galatasaray Basketbol takımı, saat 18:30’da Maslak Sheraton Otelindeki kampını tamamlayıp sporcular evlerine dağılacak.