SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yenisei çok şanslı

Ankara çiminde 1400 metre mesafede kazandığı son yarışı ardından sahip olduğu güzel formunu koruyan ve İstanbul’a çok iyi durumda gelen Yenisei’nin, uygun rakipleri yanında fotoyu önde geçmesini bekliyorum.

Güncellenme: 01:32, 18/06/2014
Yenisei çok şanslı

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: İdmanlarında pırıl pırıl görünen PRENSES DEHERE ilk atım. Hazırlıklarında iyi görünen BERKARAR ve AYDINKAN en sert rakipleridir. AMARELISE, QUEEN OF NABOO ve AY İNCİSİ daha sonra düşünülmeli.

2.AYAK: Hızlandırdığı idmanlarıyla çok iyi duruma gelen OKYAY ile sevdiği pist ve mesafede KANDEMİR koşunun önde gelen isimleridir. ABJARKAYA, UÇBEYİ ve ÇETİNYÜREK rakipleridir.

3.AYAK: Denk güçlerin mücadelesi olacak. WOLFS BREATH'ten iyi bir yarış bekliyorum. İstikrarlı PANGO ve sevdiği pistte BLANDOPHOBIC ihmale gelmez. DARK RAIN, STAVE JOBS ve HAŞMET'e dikkat.

4.AYAK: İlk startını kazanan ULUER devam ettirdiği formuyla başta düşünülmeli. DAĞKAPLANI ve HOŞKADEM en küçük hatayı affetmez. SİBİRYALI ve MENGÜBERT geniş kuponlara işaretlenmeli.

5.AYAK: Artan kondisyonuyla dikkat çeken ve bu yarışa daha hazır girecek olan BEAUGAZON ile ağır çimdeki son yarışında etkisiz olsa da bugün çok iyi koşacağını düşündüğüm INSPIRATION arasında ayrım yapılmamalı.

6.AYAK: Ankara'dan İstanbul'a çok iyi durumda gelen YENİSEİ, burada gerçekleştirdiği hazırlıklarında da çok başarılı göründü. Uygun grupta ve sevdiği pistte kazanmasını bekliyorum.

TAHMİN 10-2-1-4-11-5 6-9-1-4-3 7-5-1-3-8-2 6-4-1-5-3 4-3 1