SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Milan’dan Balıkesirspor’a…

Milan’dan Balıkesirspor’a…

Milan'da forma giyen Zaccardo ile görüşmelerini hızlandıran yönetimin, Arjantinli 3 oyuncuyu da renklerine bağlamayı hedeflediği bildirildi.

Spor Toto Süper Lig’in yeni ekiplerinden  Balıkesirspor’un, Milanlı yıldız Zaccardo ile transfer görüşmelerini  hızlandırdığı, Arjantinli 3 oyuncuyu da renklerine bağlamayı hedeflediği  bildirildi.

Kulüp Başkanı Tuna Aktürk, yaptığı açıklamada, iyi bir  takım oluşturmak istediklerini, bu doğrultuda gece gündüz demeden çalıştıklarını  söyledi.
Ligin yeni ekibi olarak ses getirmeyi hedeflediklerini vurgulayan  Aktürk, teknik heyetin verdiği rapor ve kendi yaptıkları çalışmalarla  belirledikleri oyuncular üzerinde durduklarını anlattı. Bursaspor’un da gündemine aldığı Milanlı defans oyuncusu Zaccardo ile  görüşmelerinin sürdüğünü dile getiren Aktürk, “1 yıllık öneri sunduk. Görüşmeler  olumlu geçiyor. Karşılıklı şartlar uygun olursa kadromuza katacağız” dedi.
Aktürk, Arjantinli 3 oyuncuyla da görüştüklerini ifade ederek,  “Stoper, orta saha ve santrfora birer Arjantinli almayı istiyoruz. Bu  görüşmelerde de sona yaklaştık” diye konuştu.