SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Giresunspor’da transfer çalışmaları

Kulüp başkanı Bozbağ: "Transfelerde hata yapmak istemiyoruz. Bu nedenle acele etmeden, bilinçli ve geleceği düşünerek hareket ediyoruz"

Güncellenme: 17:00, 18/06/2014
Giresunspor’da transfer çalışmaları

PTT 1. Lig ekiplerinden Giresunspor’un kulüp başkanı Mustafa Bozbağ, transfelerde hata yapmak istemediklerini belirterek, “Bu neden acele etmeden, bilinçli ve geleceği düşünerek hareket ediyoruz” dedi.

Bozbağ, gazetecilere yaptığı açıklamada, iç transfer görüşmelerinin olumsuz sonuçlanmasının ardından, yönetim kurulu olarak transfer çalışmaları için yeni bir strateji belirlediklerini söyledi.

Sıfırdan yeni bir takım kurmak için çalışmalara başladıklarını, transferde aceleci davranmayacaklarını ifade eden Bozbağ, “Transfer çalışmalarına dünden itibaren başladık. Yeniden bir takım oluşturmak istiyoruz. Belirlediğimiz isimlerle görüşme halindeyiz. İlerleyen günlerde transferde hareketli günler yaşayacağız ancak transferde aceleci de davranmayacağız. Çünkü hata yapmak istemiyoruz. Acele etmeden, bilinçli ve geleceği düşünerek hareket edeceğiz” diye konuştu.

Giresunspor’un PTT 1. Lig’de kalıcı olmayı hedeflediğini kaydeden Bozbağ, şöyle konuştu:

“PTT 1. Lig zor bir lig. Çok güçlü takımlar var ancak biz de güçlü bir takımız. Bunu Spor Toto 2. Lig’de 17 puan geriden gelip şampiyonluğa ulaşarak gösterdik. Giresunspor, bulunduğu liglerde her zaman yukarılara oynamış, imkansızları başarmış bir ekip. Yeni bir sayfa açtık. Bu sezon PTT 1. Lig’de mücadele edeceğiz. Önceliğimiz ligde kalıcı olmak. Bu kadar insan bize güveniyor. Onları mahcup etmemeliyiz. Bu ligde kalıcı olduğumuzu göstermemiz lazım.”