SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ataman F.Bahçelileri kızdıracak

Galatasaray'ın Beko Basketbol Ligi final serisi 7. maçına çıkmama kararı alan Sarı-kırmızılı ekibin koçu Ergin Ataman çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.

Güncellenme: 11:07, 17/07/2014
Ataman F.Bahçelileri kızdıracak

Ergin Atamanın açıklamaları

“2 avans verdik dediğim için F.Bahçe gerildiyse onlardan özür dilerim. Aziz Yıldırım’dan özür bekliyorum. Türk Milli Takım hocasına ‘seni yaşatmayacağız’ diyemezsiniz. Ben Aziz Yıldırım’dan özür bekliyorum.

MAÇA ÇIKMAMA KARARI

Galatasaray yönetim kurulu tarafından alının ben Çeşme’de tatildeydim. Biz profesyoneliz görevimizi yaparız. Federasyon görevini yaparsa Galatasaray da adım atabilir. Ünal Aysal’ın verdiği her karara saygı duyuyorum. Ben kişi olarak kulüp başkanı Ahlak yoksunu demesinden çok biz onu orada yaşatmayacağız demesinden çok rahatsızım. Hala üzerimde dopingci imajı verdikleri için çok rahatsızım. Her türlü kontroller yapıldı sadece bir oyuncudan çıktı doping… Taurasi dopingli çıktı ama ben çıkıp bir şey söylemedim ama her maçta bana söylenmesi beni yıpratıyor ama ben dimdik ayaktayım. Ben Türk halkının beklentisiyle hoca olarak görev yapıyorum. Söyleyeceklerim bunlar hepinize kolay gelsin” diyerek sözlerini tamamladı.

RUSYA DURUMU SONRADAN TOPARLADI: 1-1

BÜYÜK YILDIZLARIN ILK HAFTA KARNELERI!

WILMOTS: YEDEK OYUNCULARIMIZ FARK YARATTI

BREZİLYA İLKLERI YAŞADI

Yayınlanma Tarihi:15:38,