SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yatkın olduğu pistte Neighbour Soldier

Titiz çalışmalarıyla fit durumunu eksiksiz olarak devam ettiren Neighbour Soldier dişine göre rakipleriyle birlikte piste çıkıyor. Safkanın oldukça başarılı işler yaptığı çim pistte yine fotoyu önde geçmesini bekliyorum

Güncellenme: 12:40, 17/06/2014
Yatkın olduğu pistte Neighbour Soldier

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: Son yarışını düzlükte önü kapandığı için talihsizlik sonucu kaybeden BÜYÜK FIRTINA, güzel formuyla bugün kazanabilir. Sıkletine rağmen SERVANAĞA en sert rakibidir. ÖZDENÖREN, BAHABEY ve SAFALIM'a dikkat.

2.AYAK: Sıkı hazırlıkları bulunan TEMENNİ ilk atım. YILDIZ GÜZELİ formunu sürdürüyor. ARYELE, KİBARHATUN ve SER ATAKAN hata kollayacaktır.

3.AYAK: LAGUARDIA uygun grupta birinciliğin en kuvvetli adayıdır. HÜSAM AĞA sevdiği pistte yakın rakibi olur. Buranın bombasını EZGİLİ patlatabilir.

4.AYAK: Formunun zirvesindeki BİTİRİMKARINCA ve son yarışını muhteşem bir şekilde kazanan BÜREBEY ekonomik kuponlara yeterli olur. Geniş oynayanlara önerim; TURABİ, SEZAR ve ORÇUN'u takip etmeleridir.

5.AYAK: FAKI BEY son yarışını tekrarlayabilir. İyi hazırlanan DEMİRONUR ve LİDER hata affetmez. Bu mesafelerde her zaman adından bahsettirebilen AHPAR ile sevdiği pistte HUYSUZ da kuponlara yazılmalı.

6.AYAK: Yakalamış olduğu mükemmel formunu düzenli idmanlarıyla devam ettiren NEIGHBOUR SOLDIER'ın, başarılı işlere imza attığı çim pistte yine kazanmasını bekliyorum. Bol şanslar.

TAHMİN 3-5-4-6-7 7-8-3-1-2 1-2-5 1-3-2-6-5 4-3-7-2-1 4