SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Takım arkadaşı öyle bir şey yaptı ki…

Takım arkadaşı öyle bir şey yaptı ki…

Wesley Sneijder, Brezilya'da kaldığı otele kendisini ziyarete gelen Galatasaray'dan takım arkadaşı Alex Telles'i geri çevirdi.

Galatasaray’ın Brezilyalı futbolcusu Alex Telles’in başına ülkesinde ummadığı bir şey geldi. Genç yıldız, Dünya Kupası’ndaki ilk maçında İspanya’yı yıkan Hollanda Milli Takımı’nın Porto Alegre’de kaldığı otele gitti.

Amacı, sarı-kırmızılılardan takım arkadaşı Wesley Sneijder ile bir araya gelmek olan oyuncu, bu hedefine ulaşmadı. Otele kız arkadaşı Priscila ile birlikte giden Alex Telles’in ancak lobiye girebildiği, teknik direktör Louis Van Gaal’ın, futbolcularının dinlendiğini söyleyerek genç futbolcunun Sneijder ile görüşmesine engel olduğu bildirildi.

Hollandalı teknik adamın, adeta otelden kovdurduğu Telles ise moralini bozmayarak şansını daha sonra tekrar deneyeceğini söyledi. Galatatasaraylı futbolcu “Sneijder ile daha önce görüştüğümde her şeyi ayarlamıştık. Ancak otele geldiğimde dinlenmek zorunda olduğunu söyledi. Hocası aşağı inmesine izin vermedi. Yarın veya öbür gün tekrar geleceğim” dedi.

FABIO CAPELLO: OLAN İNGİLTERE’YE OLDU!

APPIAH: ERKEN GOL PLANLARIMIZI BOZDU

 KOLOMBİYA’DA CARLOS BACCA SAKATLANDI

COENTRAO DÜNYA KUPASI’NA VEDA ETTİ