SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Kaptan Baba söz aldı

Kaptan Baba söz aldı

Ahmet Nur Çebi’nin babası Kaptan Çebi, siyah-beyazlılar adına 3.5 milyon euroluk bir teklif sundu. Trabzon cephesi bu teklifi kabul ederken sıra Olcan’ı ikna etmeye geldi.

Ersoy ÖZDEM / AMKSPOR

Yeni sezon öncesi kadrosunu güçlendirmek isteyen Beşiktaş'ın en büyük hedefi Olcan Adın… Trabzonspor'dan ayrılmak istediğini defalarca dile getiren Olcan için devreye yönetici Ahmet Nur Çebi'nin babası girmişti. Trabzonlu bir iş adamı olan ve Karadeniz'de çok sevilen Kaptan Çebi, bizzat İbrahim Hacıosmanoğlu ile pazarlık masasına oturdu. Kaptan Çebi, transfer için 3.5 milyon euro ödenebileceğini söyledi. İlk etapta 6 milyon euro talep eden bordo-mavililer, Çebi'nin hatrı için bu rakamı kabul etti. Fakat operasyon hala bitmedi.

TOLGA ZENGİN İŞ BAŞINA

Şimdi sıra Olcan'a geldi. Çünkü solak yıldızın G.Saray'a daha sıcak baktığı biliniyor. Hatta Olcan tatilde bile Selçuk İnan ve Burak Yılmaz ile vakit geçiriyor. Siyah-beyazlılar da işin yönetim kanadını halleden Kaptan Çebi'nin ardından devreye Tolga Zengin'i sokmaya karar verdi. Trabzon'da uzun yıllar ter döken ve Olcan'la arası çok iyi olan Tolga, başarılı futbolcuyu ikna etmeye çalışacak. Tolga, Beşiktaş'ın Olcan daha doğru bir tercih olacağını anlatacak.