SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Galatasaray’da her yer karanlık!

Galatasaray’da her yer karanlık!

Galatasaray, Lucescu gelecek diye Roberto Mancini’den de oldu. Hala bir transfer yapılamadı. Formaya da basketbol takımına da sponsor bulunamadı.

Egehan ŞENGÜL / AMKSPOR

Galatasaray’da 4. yıldız için büyük önem taşıyan sezon öncesi olumsuzluklar silsilesi yaşanıyor. Sarı-kırmızılı kulüpte teknik direktör konusu bardağı taşıran son damla oldu. Taraftar şimdi kara kara yeni sezonu düşünüyor. İşte madde madde G.Saray'ın yaşadığı krizler zinciri…

NİYE GÖNDERDİNİZ?

Lucescu gelecek diye Mancini ile yollar ayrıldı. Ama Luce son anda vazgeçince takım adeta ortada kaldı. Yeni hocanın kim olacağı belirsiz. Taraftar ise şu soruyu soruyor; “Madem Lucescu işi kesin değildi o zaman Mancini'yi niye yolladınız?”

TAKIMIN ADI BELLİ DEĞİL

Futbolun yanı sıra, basketbolda da sponsor krizi yaşanıyor. Erkek takımına adını veren iv Hospital'ın sözleşmesi sona erecek fakat yeni sponsor hala bulunamadı. G.Saray'ın gelecek sezon hangi isimle mücadele edeceği meçhul.

DAĞ FARE DOĞURDU

Hafta sonu basketbol final serisi için yapılan basın toplantısından ise taraftarlar oldukça rahatsız. Yeterince ağırlık konulamaması, seyircisiz cezasının kaldırılamaması ve “Gerekirse şubeyi kapatırız” diyen Mehmet Cibara'nın toplantıda bulunması taraftarı huzursuz ediyor.

FORMA BASILAMIYOR

Cimbom’un yeni formaları göğüs sponsoru bulunamadığı için basılamıyor. Türk Telekom'un sözleşmesi bitti ve şimdi yeni sponsor aranıyor. Sarı-kırmızılı kulüp, 10-12 milyon Euro'yu bulduğu anda sözleşmeyi yapacak. Ancak henüz bu rakama çıkan da olmadı.

 

FABIO CAPELLO: OLAN İNGİLTERE’YE OLDU!

APPIAH: ERKEN GOL PLANLARIMIZI BOZDU

KOLOMBİYA’DA CARLOS BACCA SAKATLANDI

COENTRAO DÜNYA KUPASI’NA VEDA ETTİ