SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Demironur kazanır

Demironur kazanır

Son yarışın ölçü almadığım Demironur bu kez uygun grupta start alma avantajı ile bu gruba üstünlük sağlayacaktır.

Erşan YETİŞİR

1.AYAK: Altılı ganyanın ilk ayağı oldukça zor bir yarış ile başlıyor. Start alan tüm isimlerin kazanma şansı olup bu ayağı kapatmanızı öneriyorum.

2.AYAK: SERATAKAN bu kez de kazanabilir. Rakip yazmak isteyenler ARYELE son yarışını ölçü almadığım KİBARHATUN ve son iki yarışın çok beğendiğim YILDIZGÜZEL'ni ihmal etmesinler.

3.AYAK: Ağır kilosuna rağmen yarış galobu oldukça ilgi çekici olan LAGUARDIA altılı kartlarına öncelikle yazılmalıdır. DESNA ve MY SUNNY FACE yarışın diğer şanslı safkanları olup sürprizi HÜSAM AĞA gerçekleştirebilir.

4.AYAK: Son haftaların formda safkanı BİTİRİMKARINCA birincilik serisini bu yarışında da devam ettirecek güçte görünüyor. Rakip yazmak isteyenler TURABİ'yi ihmal etmesin.

5.AYAK: Grubun etkili ismi DEMİRONUR yarış içinde bir aksilik yaşamaz ise kazanacaktır. Altılı kartlarınıza rahatlıkla tek yazabilirsiniz.

6.AYAK: Yarış galobu oldukça ilgi çekici olan SECRED FAIR kazanabilir. NEIGHBOUR SOLDIER yarışın diğer şanslı safkanlı olup bu ikiliyi yeterli bulmayanlar MAYA KISKA ve DİLEK yazabilir.

HEPSİ 2-1-3-7 1-4-7-2 1-2 3 6-4-2-7