SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Şu anda en popüler konulardan biri Dünya Kupası, herkes TV başında. Ama maç izlemediğimiz zamanlarda da İnternetten Dünya Kupası ile ilgili içeriğe bakıyoruz. İşte bu içeriklerin en keyiflileri de çeşitli reklam ve futbolla ilgili videolar oluyor. Size sosyal medyada en çok paylaşılan ve izlenen Dünya Kupası videolarını getiriyoruz.

Brezilya'da Bir Futbol Samurayı Bu samuray yolunu şaşırıp mı Breziya'ya gelmiş diye düşünebilirsiniz ama futbol topu ile yaptıklarını görünce gayet doğru yerde olduğunu göreceksiniz.

McDonald's “GOL!” Reklamı Gençlerin futbol ile eğlenmeleri sadece bizde değil, tüm dünyada geçerli. Ama Brezilya'da genci yaşlısı, erkeği kadını herkes futbol meraklısı anlaşılan.

Ronaldo, Neymar ve Messi Portreleri Futbol topuyla neler yapılabilir diye düşündüğünüzde, aklınıza resim yapmak gelir miydi? Bu kız çok iyi futbol oynayamıyor belki ama çok güzel resim yapıyor.

Adriana Lima Amerikalılara Futbol Öğretiyor ABD'de “futbol” dedikleri şey, dünyanın kalanının ve bizim bildiğimiz şey değil. İşte Adriana Lima da Amerikalılara gerçek futbolun ne olduğunu öğretmeye geliyor.

Yaşlı Sean Garnier'den Futbol Gösterisi Freestyle futbolun ünlü isimlerinden Sean Garnier, bir saha dolusu insana ufak bir şaka yamak için ihtiyar bir adam gibi makyaj yapıyor ve yetenekleri ile hepsini şoka sokuyor.

Yayınlanma Tarihi:15:19,