SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Rusya Premier Ligi ekiplerinden Spartak Moskova, yeni teknik direktörü Türk asıllı İsviçre vatandaşı Murat Yakın’ı basına tanıttı.

Moskova’daki Otkritie Arena’da düzenlenen basın toplantısında konuşan Yakın, Spartak Moskova gibi önemli hedefleri olan büyük bir kulübe geldiği için mutlu olduğunu söyledi.

Murat Yakın, Spartak Moskova’da öncelikli hedefinin takımı en iyi şekilde tanımak olduğunu ifade ederek, “Spartak köklü bir kulüp, işe takım ve idari kadroyla tanışmakla başlayacağım. Bugün oyuncularla tanışacağım, daha sonra oturup ne yapabileceğimize karar vereceğiz” dedi.

İsviçre’den yardımcı antrenörle beraber geldiğini kaydeden Yakın, “Avrupa kupalarında oynayan bir takımda iletişim sorunu yaşayacağımı düşünmüyorum. Rus takımlarıyla Avrupa’da zaman zaman karşılaştık. Rusya liginin zayıf bir lig olduğunu düşünmüyorum” diye konuştu.

Yakın, transfer gündemi konuşmak için erken olduğunu, eski takımı Basel’den kimseyi düşünmediğini dile getirdi.

Kulüp yetkilileri ise Murat Yakın ile bugün sabah saatlerinde resmi sözleşme imzalandığını açıkladı. Yakın’ın sözleşmesiyle ilgili detaylı bilgi verilmedi.

SABELLA: İKINCI YARIDA AÇILDIK

MARACANA’DA MAÇ ÖNCESI OLAY!

BOSNA’DA HAYAT DURDU!

SUSIC: MESSI’YI DURDURMAK IMKANSIZ

RONALDO: ALMANYA MAÇINA HAZIRIM! MESSI: GOLÜ ATTIM RAHATLADIM FRANSA’YI BENZEMA SIRTLADI: 3-0 XHERDAN SHAKIRI’DEN FRANSA’YA GÖZDAĞI! DÜNYA KUPASI’NDA BIR ILK YAŞANDI!

Yayınlanma Tarihi:12:25,